5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zestaw centrala deszczowa z pompą Pedrollo TOP MULTI 2 - EVO

zestaw-centrala-deszczowa-pompa-pedrollo

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Zestaw do zagospodarowania i wykorzystania deszczówki w domu: spłukiwanie w toalecie, pranie w pralkach oraz użycia wody deszczowej w ogrodzie: podlewanie roślin, warzyw, nawadnianie, porządki wokół domu.Zestaw zawiera:
  • Konsolę deszczową Eco
  • Pompę Top Multi-Evo II
  • Pływajacy kosz ssawny
Oszczędzasz 293 zł5 569 zł brutto 5 862 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 5 862 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Zobacz dlaczego warto zapłacić więcej za pompę Pedrollo

Montaż


Montaże są wykonywane na terenie całego kraju. Przekazujemy kontakt do doświadczonych instalatorów, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Instalatorzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.
Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne roszczenia czy reklamacje.
Montaż możesz wykonać również sam, poinformuj nas o tym, wyślemy Ci instrukcję.


 
  •  
Pompa Pedrollo Top Multi-Evo II wraz z pływającym koszem ssawnym

Zestaw wyposażony jest w 
ciśnieniową pompę zatapialną, która jest zbudowana z wysokiej jakości technopolimerów, wzmacnianych włóknem szklanym, co ma doskonałą odporność. Posiada kabel zasilający o długości 10m


Parametry pompy:

Wydajność do 120 l/min (7.2 m³/h)
Wysokość podnoszenia 42 m


Dane techniczne:

Głębokość zanurzenia: do 10 m (z odpowiednio długim kablem zasilającym)
Maksymalna temperatura medium +40 °C
Możliwość wypompowania medium do: 35 mm poniżej poziomu gruntu
Tryb pracy silnika - Praca ciągła S1

 

Pompa ma pływający zestaw ssący, dzięki niemu nie zasysane są  odpady pływajace i z dna zbiornika, co ma chronić pompę przed uszkodzeniem.
– 1.5 metra węża PVC (Ø 30 mm)
– filtr ssący z stali nierdzewnej
– pływak z polietylenu
– elastyczne złącze węża Ø 30 mm 
Konsola deszczowa Eco

Jest jednostką sterującą, wy
sażona jest  w sterownik z naczyniem przeponowym oraz zestaw napełniający. Urządzenie jest kompatybilne z pompami zatapialnymi o maksymalnym ciśnieniu 8 bar, wydajności do 8 m3/h i mocy maksymalnej wynoszącej 2,2 kW. W sterowniku mamy możliwość ustawienia ciśnienia startu oraz wyłączenia pompy. Posiada on również cyfrowy wskaźnik ciśnienia. Maksymalne dopuszczalne natężenie prądu dochodzącego do pompy wynosi 16 A. Na konsoli zamontowany jest elektrozawór wraz z lejkiem kanalizacyjnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest dopełnianie zbiornika wodą wodociągową oraz zachowana jest swobodna przerwa powietrzna, co stanowi zgodność urządzenia z normą PN-EN 1717. Konsola wymaga dodatniej temperatury przez cały rok.