5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Eco9 OXY START MAXI BIO - Rozruch oczyszczalni tlenowych

Eco-9

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 7 dni roboczych

Preparat Eco9 Oxy Start MAXI BIO to produkt przeznaczony do oczyszczalni biologicznych z napowietrzaniem drobnopęcherzykowym, który należy stosować po każdorazowym opróżnieniu zbiornika oczyszczalni oraz przy jej uruchomieniu.
Podczas opróżniania oczyszczalni naturalna flora bakteryjna, odpowiadająca za prawidłowe funkcjonowanie oczyszczalni, jest usuwana wraz z nieczystościami. Dzięki OXY START MAXI BIO flora bakteryjna zostaje szybciej odbudowana w zbiorniku.

62 zł

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji

Skład i Działanie: Preparat zawiera odżywkę startową oraz starannie dobraną kompozycję pożytecznych mikroorganizmów o specjalnym działaniu. Prawidłowo wykonany rozruch i regeneracja flory bakteryjnej z OXY START MAXI BIO zwiększają skuteczność oczyszczania ścieków oraz zapobiegają nieprzyjemnym zapachom.

Sposób Użycia: Rozpuścić opakowanie 1,35 kg OXY START MAXI BIO w 5 litrach letniej wody (maksymalnie 32ºC) i pozostawić roztwór na 30-60 minut. Następnie wlać całość do komory napowietrzania ścieków. Jedno opakowanie wystarcza na zaszczepienie oczyszczalni obsługującej do 1,5 m³ ścieków na dobę (2-10 RLM). W przypadku większych oczyszczalni zaleca się zwiększenie dawki. Po użyciu należy umyć ręce.