5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Eco9 OXY - Bakterie do oczyszczalni tlenowych

bakterie-do-oczyszczalni-tlenowych

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 7 dni roboczych

Eco9 OXY START to biopreparat przeznaczony do rozruchu oczyszczalni biologicznych z napowietrzaniem drobnopęcherzykowym.
Stosowany po opróżnieniu zbiornika oczyszczalni, wspomaga szybką odbudowę naturalnej flory bakteryjnej, eliminując nieprzyjemne zapachy i poprawiając jakość oczyszczania ścieków.
Dzięki Eco9 OXY START oczyszczalnia będzie działać efektywnie i sprawnie!

62 zł

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji

Eco9 OXY START jest specjalistycznym biopreparatem przeznaczonym do rozruchu oczyszczalni biologicznych z napowietrzaniem drobnopęcherzykowym. Po każdorazowym opróżnieniu zbiornika oczyszczalni, ten preparat wspomaga szybką odbudowę naturalnej flory bakteryjnej, co jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania oczyszczalni i utrzymania równowagi biologicznej. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom oraz mikroorganizmom, Eco9 OXY START skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy i poprawia jakość oczyszczania ścieków, zwłaszcza w fazie rozruchowej urządzenia. Aby uzyskać najlepsze efekty, należy rozpuścić zawartość opakowania w wodzie i wlać do komory napowietrzania ścieków. Eco9 OXY START to niezawodny wybór dla oczyszczalni biologicznych!