5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Eco9 MD3 - Efektywne bakterie

efektywne-bakterie

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 7 dni roboczych

Jednoskładnikowy preparat do oczyszczalni ścieków Eco9 MD3 to produkt dedykowany do wspomagania procesu oczyszczania ścieków w oczyszczalniach przydomowych i osiedlowych.
Regularne stosowanie tego biopreparatu przyczynia się do zmniejszenia ilości osadów ściekowych oraz ich mineralizacji.
Dodatkowo, zauważono efekt czyszczenia urządzeń kanalizacyjnych tam, gdzie preparat jest używany.

135 zł

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji

SKŁAD I DZIAŁANIE:
Eco9 MD3 zawiera odżywkę startową oraz specjalnie dobraną kompozycję mikroorganizmów niepatogennych, które mają działanie ukierunkowane na rozkład i degradację szkodliwych substancji, takich jak amoniak, azotyny, siarkowodór, indol, skatol, merkaptany, związki fosforu i inne związki organiczne. Mikroorganizmy te posiadają zdolności wiązania metali ciężkich, kierowania procesami fermentacyjnymi, regulacji pH ścieków oraz silne działanie antybakteryjne.

DAWKOWANIE:
Preparat Eco9 MD3 należy stosować w ilości 40 gramów na każdy metr sześcienny pojemności osadnika co 30 dni. Regularne i zgodne z zaleceniami producenta oczyszczalni stosowanie jest kluczowe dla zapewnienia prawidłowego działania oczyszczalni. Ponieważ każda oczyszczalnia jest indywidualnym urządzeniem, może być konieczne dostosowanie dawki preparatu w niektórych przypadkach.

Masa: 1000 gramów