5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Neozyme 26 saszetek tygodniowych - bakterie do szamba

Neozyme 26 saszetek tygodniowych - bakterie do szamba

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 7 dni roboczych

Przeznaczony do oczyszczalni przydomowych, NEOZYME doskonale radzi sobie ze ściekami, eliminując nieprzyjemne zapachy, przyspieszając biologiczny rozkład i zabezpieczając instalacje.
Dzięki zawartym bakteriom i enzymom, utrzymuje oczyszczalnię w pełnej sprawności. Produkt został spakowany w rozpuszczalne saszetki, co ułatwia jego stosowanie - wystarczy wrzucić je do toalety.

133 zł

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji

Współczesne ścieki zawierają coraz więcej trudnych do rozłożenia zanieczyszczeń, co może nadmiernie obciążać oczyszczalnię.
NEOZYME jest odpowiedzią na te wyzwania. Zawiera optymalnie dobraną mieszankę bakterii i rozszerzoną formułę enzymatyczną, które skutecznie radzą sobie z różnorodnymi ściekami.
Szybkość działania tego preparatu jest nowością na rynku.

 

Innowacyjną formą produktu są ekologiczne i biodegradowalne saszetki, które rozpuszczają się w wodzie. Wystarczy wrzucić je do toalety i spłukać.

 

NEOZYME składa się z pożytecznych bakterii, immobilizowanych enzymów oraz pożywki dla mikroorganizmów. Jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego. Rozpuszczalne saszetki dodatkowo ograniczają kontakt użytkowników z preparatem. Nie uszkadza instalacji i nie działa korodująco.

 

Sposób użycia:

Jedna saszetka na tydzień, na każdych 5 użytkowników. Saszetkę wrzucać w całości do toalety i spłukać wodą. Opakowanie zawiera 26 saszetek po około 25 gramów. Przy 1-5 stałych użytkownikach wystarcza na pół roku stosowania!