5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

BALIA OGRODOWA DREWNIANA, wkład z polipropylenu, 180cm, piec zewnętrzny

jacuzzi-ogrodowe

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostępne w ciągu 14 - 21 dni

Balia ogrodowa drewniana


Dane techniczne:
Rekomendowana dla 6 osób
Średnica: 180 cm
Wysokość: 105 cm
Pojemność: 1150 litrów

Wkład z polipropylenu: niebieski, biały, szary


Standardowe wyposażenie:
Obudowa drewniana, wkład z polipropylenu, ławki wewnętrzne z polipropylenu lub drewniane, drewniana pokrywa , 2 opaski zaciskowe ze stali nierdzewnej, zewnętrzny piec ze stali nierdzewnej, parapet,  a także schody do wyboru.

 

Możliwość dokupienia system masażu 12 dysz i 1- LED 6 RGB lub systemu hydromasażu 6 dysz,  1LED  6 RGB

 

Dostawa:
Podana cena obejmuje odbiór z naszego magazynu. Oferujemy również dostawę bez wyładunku. Do zdjęcia bali oraz ustawienia w dowolnym miejscu na działce lub w ogrodzie potrzebne jest 4-5 osób. Balia dostarczana jest gotowa do ustawienia. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie.

 

 

20 587 zł

Ilość

Więcej informacji

Balia ogrodowa do kąpieli, to sposób na spędzanie czasu z rodziną i znajomymi. Ten produkt ma wkład z polipropylenu (PP), który jest tworzywem sztucznym, nieszkodliwym dla ludzi, a jednocześnie termoplastycznym i wytrzymałym. Wkład jest łatwy w utrzymaniu czystości. Obudowa wykonana jest ze świerku syberyjskiego, który dzięki pochodzeniu odporny jest na wiele niekorzystnych czynników, a do tego balia jest zaimpregnowana i solidnie wykonana, wygląda pięknie, cieszy nie tylko ciało, ale i oczy.

Zobacz jak wygląda balia ogrodowa:


Warto wiedzieć:
Przygotuj równą i stabilną powierzchnię przed postawieniem bali. Ważne jest również cyrkulacja powietrza pod balią, zalecamy podłoże żwirowe, płyty kamienne lub płytki. Postawienie bali na trawie nie jest najlepszym pomysłem. Po ustawieniu w miejscu docelowym rozpakuj balię i sprawdź czy obejmy nie są poluzowane, w razie potrzeby dokręć. Teraz czas na zalanie beczki kąpielowej wodą. Nie nalewaj wody do pełna, ponieważ po wejściu zwyczajnie przeleje się. Piec do podgrzania wody rozpalamy tylko wtedy, kiedy beczka jest napełniona. Do 40°C woda będzie nagrzewała się 2-4 godziny Możesz  stosować chemię basenową, aby woda zachowywała dłuższą świeżość.  Wymieniaj co 2 tygodnie wodę w okresie letnim. Zimą i przy niskich temperaturach należy spuścić wodę po kąpieli lub ją stale podgrzewać, jeśli woda zamarznie, balia może ulec uszkodzeniu. Dbaj o swoją balię poprzez  zewnętrzną  impregnację każdego sezonu, to naturalne drewno, więc narażone jest na działania atmosferyczne, impregnacja utrzyma walory drewna. Dodatkowo czyść ją wewnątrz, żeby nie powstawał osad. Naturalne drewno z upływem czasu ciemnieje, co jest naturalnym efektem. Możliwość montażu filtra piaskowego z przyłączami.

Nasi klienci tworzą sobie ogrodowe spa dokupując saunę lub domek grillowy z sauną.