5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zestaw Water House Garden, ze zbiornikiem 10000l -10m3

zestaw- do-domu-i-ogrodu

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa od 7 do 14 dni roboczych

Zestaw zawiera:

Zbiornik podziemny na deszczówkę 10000l
Pompę hydroforową+zbiornik przeponowy 1000l+wyłącznik ciśnieniowy
2 elektrozawory
Wyłącznik pływakowy
Sito filtracyjne
Skrzynkę ogrodową
Połączenie wężem sztywnym
DANE TECHNICZNE ZBIORNIKA:

Pojemność - 10000l
Średnica - 160 cm
Długość - 582 cm
Szerokość - 160 cm
Średnica włazu - 60 cm
Wysokość włazu - 50 - 200 cm
Średnica przyłącza 16/11 cm
Wysokość bez włazu-175cm
Wysokosc z włazem-225cm
Średnica wlotu-11/16cm
Średnica wylotu-11/16cm
Waga - 345kg
Materiał - GRP
Zbiornik posiada nadstawkę 50cm oraz pokrywę.

GWARANCJA: 15 LAT NA ZBIORNIK

 

Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury gratis dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich. Dzięki temu masz pewność, że urzędnicy otrzymają kompletne i poprawne informacje, co skróci czas całej procedury i szybciej otrzymasz swoją dotację.

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

 

 

Oszczędzasz 1 000 zł14 541 zł brutto 15 541 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 15 541 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Montaż


Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.


Zobacz jak wygląda montaż zbiornika na deszczówkę: 


Zestaw Water House Garden, ze zbiornikiem 10000l
 
Dzięki pompie hydroforowej w zestawie, zgromadzoną deszczówkę możesz wykorzystać do podlewania trawnika i ogrodu, a dodatkowo wykorzystać ją  w domu przez podłączenie do toalety i używać wodę deszczową ze zbiornika do spłukiwania. Sito wlewowe filtruje nieczystości, dzięki czemu woda deszczowa jest oczyszczona, a dodatkowo nic nie przedostanie się do zbiornika, więc jest zabezpieczony. Dodatkowo woda deszczowa może być wykorzystana do różnych prac wokół domu, umycia auta. To wielokrotna oszczędność wody, a tym samym pieniędzy.

Dom i Woda radzi:
 
Po wykonaniu montażu zestawu do wykorzystania deszczówki należy dokupić i  podłączyć wąż ogrodowy, który umożliwi podlewanie Twojego ogrodu, ale jest też inne rozwiązanie, nowoczesne i automatyczne. Przeczytaj poniżej.
 
Wraz z zakupem zestawu do zbierania i wykorzystania wody deszczowej warto przy okazji prowadzonych prac zakupić i zamontować zestaw do automatycznego nawodnienia ogrodu, dzięki temu jednocześnie zainstalujesz komplet urządzeń, które obsłużą Twój ogród, a Ty zaoszczędzisz swój cenny czasy, który możesz wykorzystać na koszenie trawy lub relaks w swoim cudnym ogrodzie. Nawodnieniem ogrodu możesz sterować telefonem.