4,9 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Skontaktuj się z nami: 604 533 602 lub 533 327 679


Zestaw ogrodowy SM- EL, zbiornik 2200l

zbiornik-podziemny-na-deszczowke

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 7 do 10 dni roboczych

Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.
Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.
 
Montaż

Zapewniamy  doświadczonych instalatorów do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Montaże wykonujemy na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.

4 967 zł

Darmowa dostawa

Ilość
lub zamów telefonicznie 604 533 602 lub 533 327 679

Więcej informacji

Dane techniczne:

Średnica dopływu: 110mm
Średnica odpływu: 110mm
Wysokość odpływu: 1110mm
Wysokość całkowita: 1700mm
Długość: 2200mm
Średnica 1200mm
Waga: 85kg
 
Wyposażenie standardowe:

Zbiornik 2200l, pompa automatyczna, nadstawka, pokrywa, sito wlewowe, skrzynka ogrodowaTo ekonomiczny zestaw do zagospodarowania wód opadowych. Ma możliwość podłączenia węża ogrodowego, dzięki czemu łatwo skorzystamy z deszczówki.
Automatyczna pompa zatapialna, działa w trybie  start/stop. Po otwarciu odbiornika (np. kurka z wodą ogrodową) uruchamia się, a po jego zamknięciu przechodzi w tryb czuwania.
Posiada zabezpieczenie przeciwko suchobiegiem.
 
Zbiornik jest cylindryczny, wykonany z polietylenu wysokiej gęstości. Pokrywa i nadbudowa znajduje się w zestawie. Jest w pełni wodoszczelny i łatwy w montażu.  Na zbiornik obowiązuje 10 lat  gwarancji.
 
 
 
Warto zaopatrzyć się w czujnik napełnienia zbiornika, który kontroluje poziom napełnienia. Montaż i ustawienie należy wykonać w trakcie instalacji zbiornika. Poziom alarmowy może być ustawiony na dowolny pozom zapełnienia. Czerwona dioda i sygnał informują o alarmowym poziomie wody w zbiorniku, zgodnie z ustawieniami w trakcie montażu.
 
 

Q: ZWSM00001