5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Kamienny Mur Maurano, zbiornik na deszczówkę 300l

Kamienny Mur Maurano, zbiornik na deszczówkę 300l

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Kamienny Mur, ma bardzo realistyczny wygląd, to sprawia, że zbiornik  pięknie prezentuje się. Na górze można postawić kwiaty w doniczce. Jest idealny do miejsc wąskich i tam gdzie jest mało przestrzeni na ustawienie zbiornika. Zbiornik wykonany jest z trwałego polietylenu, który nadaje się do recyklingu.

GWARANCJA- 2 LATA NA ZBIORNIK

Dane techniczne:

Zbiornik: 300l
Szerokość: 800 mm 
Głębokość: 400 mm
Wysokość: 118 mm 
Materiał: polietylen
Kolor: piaskowy
 
Pamietaj- żeby zbierać wodę z rury spustowej (rynny) i łatwo ją pobierać ze zbiornika kup zestaw połączeniowy do zbiornika dekoracyjnego.
 
 
 

Oszczędzasz 71 zł1 920 zł brutto 1 991 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 1 991 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury gratis dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich. Dzięki temu masz pewność, że urzędnicy otrzymają kompletne i poprawne informacje, co skróci czas całej procedury i szybciej otrzymasz swoją dotację.

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

 

 

 
Montaż


Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.


Dom i Woda radzi:

Należy opróżnić zbiornik na okres zimowy, co uchroni zbiornik przed uszkodzeniem.


KOD PRODUKTU: 900375