5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Skandynawski Świerk Norway, zbiornik na deszczówkę 230l

dekoracyjny-zbiornik-na-deszczowke

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu od 3 do 4 tygodni

Skandynawski Świerk, zbiornik imituje fragment budynku wykonany z drewna. Pieknie wygląda pod ścianą domu i w ogrodzie, prezentuje się niesamowicie zwłaszcza przy drewnianych domach i ogrodach, gdzie są drewniane akcenty. Jest smukły i wąski, więc sprawdzi się w niewielkich przestrzeniach. Wygląda przepięknie i bardzo realistycznie. Zbiornik wykonany jest z trwałego polietylenu, który nadaje się do recyklingu, jest jednolitą bryłą.  Zbiornik świetnie sprawdzi  się również w małych ogródkach i tarasach, przy domach, bloku, dzięki zbiornikowi zaosczędzisz wykorzystanie wody miejskiej do podlewania trawnika, kwiatów i  zieleni.

Dane techniczne:

Zbiornik: 230l
Głębokość: 400 mm
Szerokość: 600 mm 
Wysokość: 1300 mm 
Materiał: polietylen
Kolor: ciemny brąz
 

Pamietaj- żeby zbierać wodę z rury spustowej (rynny) i łatwo ją pobierać ze zbiornika kup zestaw połączeniowy do zbiornika dekoracyjnego.
 
 
 

Oszczędzasz 79 zł1 897 zł brutto 1 976 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 1 976 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury gratis dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich. Dzięki temu masz pewność, że urzędnicy otrzymają kompletne i poprawne informacje, co skróci czas całej procedury i szybciej otrzymasz swoją dotację.

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

 

 

 
Montaż

Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.

Montaże wykonywane są  na terenie całego kraju. 


Dom i Woda radzi:

Należy opróżnić zbiornik na okres zimowy, co uchroni zbiornik przed uszkodzeniem.


9000382