5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Moja Woda - zestaw retencyjny 2000l. Zbiornik na deszczówkę Amfora 2x 1000l, zbieracz, kranik, grafitowy

zbiornik na deszczowke-1000l-amfora

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 2 do 3 dni roboczych

Przeznaczenie:

Ozdobny zbiornik Amfora, wygląda bardzo realistycznie, jak gliniany dzban. Jest zbiornikiem na deszczówkę i jednocześnie dekoracją domu i ogrodu. Służy do naziemnego zbierania wody deszczowej przy podłączeniu zbieracza wody deszczowej. Kranik umożliwia nalewanie wody do konewki lub wiadra, co sprawi, że wykorzystasz wodę deszczową do podlania swoich roślin, umyjesz auto, czy też wykorzystasz deszczówkę do przydomowych prac wokół domu.
 
Użyte do produkcji tworzywo sztuczne charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia wynikające z działania warunków atmosferycznych, wysokich temperatur i szkodliwego wpływu promieni słonecznych. Zbiornik posiada gwint pod kranik, co umożliwia również wymianę kranika na mosiężny.


Zestaw zawiera:

  • Zbiornik z pokrywą 1000l x2
  • Kran plastikowy czarny x2
  • Korek spustowy u dołu zbiornika x2
  • Zbieracz beżowy ø70-80-100 (rura okrągła), □75 (rura kwadratowa), z filtrem, z nastawą zima/lato, podłączeniem do zbiornika oraz wężem (kompletny zestaw) x2

Dane techniczne zbiornika Amfora 1000l
  • Materiał: PE
  • Kolor: grafitowy
  • Średnica w najszerszym miejscu 99 cm
  • Wysokość: 176 cm
  • Średnica u podstawy: 60 cm
  • Waga: 25 kg

Oszczędzasz 320 zł5 437 zł brutto 5 757 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 5 757 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.
Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.


Montaż


Montaże są wykonywane na terenie całego kraju. Przekazujemy kontakt do doświadczonych instalatorów, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Instalatorzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.
Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne roszczenia czy reklamacje.

Montaż możesz wykonać również sam, poinformuj nas o tym, wyślemy Ci instrukcję.
 


Podłączenie zbiornika AMFORA do ruty spustowej:
Montaż zbieracza Spee
dy :
Na okres zimowy należy opróżnić zbiornik  z wody, żeby przy niskich temperaturach nie spowodowało jego pęknięcia.