5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zbiornik na deszczówkę Bolt Blue Rain 2500l -2,5m3

zbiornik-na-deszczowke-blue-rain-2500

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 7 dni roboczych

Dane techniczne zbiornika:

Pojemność: 2500l
Długość: 222cm
Szerokość : 124 cm
Wysokosć całkowita zbiornika: 168cm
Wysokość odpływu:121,5cm
Wysokość dopływu: 155cm
Średnica dopływu: 11cm
Średnica kanału: 11cm
Średnica otworu rewizyjnego: 44cm
Średnica otworu inspekcyjnego: 44cm
Materiał:
Polietylan liniowy3 577 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacjiMontaż

Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.


Montaż zbiornika


Przed montażem zbiornika sprawdź czy zbiornik nie posiada wad fabrycznych lub uszkodzeń powstałych podczas transportu. Zabrania się zalewania zbiornika pzred jego zakopaniem.


Wyznacz miejsce montażu zbiornika według podanych zaleceń.
Wykonaj wymiar o wymiarach większych od zbiornika , o 50cm z każdej strony. Projektowaną głębokość wykopu powiększ o 20cm, jest to wysokość warstwy podsypki piaskowo-cementowej, na której zostanie posadowiony zbiornik.
Dno wykopu wypoziomuj, pozbądź się ostrych kamieni, elementów, które mogłyby podczas montażu uszkodzić zbiornikNa dnie wykopu umieść wspomnianą wcześniej warstwę mieszaniny pisaku z cementem. Mieszaninę wykonaj w proporcjach 150 kg cementu na 1m3 piasku.