5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zestaw do deszczówki ze zbiornikiem Eko Bio 6000l

Zestaw do deszczówki ze zbiornikiem Eko Bio 6000l

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 7 do 10 dni roboczych

Zestaw zawiera:

Zbiornik o pojemności 6000l
Pompę zatapialną LIFT 45 AUTOMAT

Pokrywy zbiornika x2
Kosz filtrujący
Wąż ciśnieniowy
Nadbudowę do zbiornika- 40cm


Dane techniczne zbiornika:
Pojemność: 600l
Waga: 265kg
Grubość ścianki: 0,8cm
Średnica włazu:60cm
Wysokość: 174 cm


Zbiornik Eko Bio posiada krajową ocenę techniczną ITB-KOT-2020/1415


Zbiornik w zestawie posiada nadbudowę 40 cm oraz 2 pokrywyUwaga! Jest możliwość zastosowania nadbudowy o wysokości 40cm lub 80cm.

Więcej informacji o nadbudowie 40cm.
Więcej informacji o nadbudowie 80cm.
Więcej informacji o pokrywie.
Zestaw kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA. Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.


8 700 zł

Ilość

Więcej informacjiMontaż

Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.Montaż zbiornika pełnego w terenie występowania okresowo wód gruntowych
Montaż wykonujemy w sposób zbliżony do montażu na gruncie stabilnym. Stosujemy zamiast piaszczystej zasyspki zasypkę z mieszanki piasku frakcji 1-3 mm z cementem 32,5 w stosunku 1:3.
W ten sposób wokół zbiornika tworzy się otulina betonowa uniemożliwiająca jego wypłynięcie przy podwyższonym stanie wód gruntowych. Minimalna szerokość otulinybetonowej powinna wynosić 25 cm.
Jeżeli w trakcie prac na dniewykopu pojawia się woda, należy jej poziom obniżyć przez wykonanie w najbliższym sąsiedztwie pogłębienia (minimum 30 cm) i wypompowanie wody.


Warunki gruntowe posadowienia zbiorników: