Moja Woda - odbierz dotację do 6000zł. Sprawdź.

5,0 Opinie w Google opinie z Google

Domek Hobbita - idealny prezent na Dzień Dziecka 2021

Opublikowano dnia 26-05-2021
Domek Hobbita - idealny prezent na Dzień Dziecka 2021

Mimo iż domek wydawał się mały, w środku było dużo miejsca.
J.R.R. Tolkien “Władca Pierścieni”
 
Trylogia Tolkiena zyskała na popularności dzięki przebojowej ekranizacji. Zdobyła serca nie tylko dorosłych i nastolatków. Sympatię budzą waleczne elfy, milczące krasnoludy i majestatyczne drzewa ruszające do walki. Nic dziwnego, że fani filmu i książki doczekali się licznych gadżetów, które pozwalają im przenieść się w świat magii. Domek Hobbita jest jednym z nich. To świetny prezent na Dzień Dziecka 2021 r., który spełni marzenie niejednego kilkulatka i młodszego nastolatka, zapewniając mu ogromne pole do świetnej zabawy przez całe lato. Zobacz, co takiego ma w sobie Domek Hobbita, że staje się coraz bardziej popularny nie tylko wśród dzieci. 

Domek Hobbita - idealny dla dzieci na działkę

Masz działkę rekreacyjną za miastem i nie wiesz, jak ją urządzić, aby dopasować do dzieci? Plac zabaw mają na co dzień, piaskownicę tak samo. Postaw więc na Domek Hobbita, w którym będą mogli spędzać cały dzień. Mimo że z zewnątrz konstrukcja wydaje się niewielka, w środku miejsca jest sporo. Jest tam zazwyczaj przedsionek i malutki pokój idealny na stolik, zabawki, a także łóżko. Dzieci wykorzystają go do zabawy w dom, jako bazę piratów, fortecę, czy posterunek policji. Ich wyobraźnia przecież nie zna granic.
Możesz dopasować wielkość konstrukcji do powierzchni działki oraz wieku pociech. W DOM i WODA posiadamy Mały Domek Hobbita 4,3 m² , który będzie idealny dla mniejszych dzieci. Natomiast te powyżej 10 m2 takie, jak np. przestronny Domek Hobbita 15 m² sprawdzą się także w przypadku starszych. Co więcej, pozwalają rodzicom uczestniczyć w zabawie, gdyż zmieści się tam cała rodzina. A dla mamy i taty powrót do dzieciństwa będzie świetną przygodą.

Domek Hobbita - a może zakopać go w ziemi?

Bohaterowie baśni Tolkiena mieli po prostu norki wykopane w ziemię. Aby Domek Hobbita jako prezent na Dzień Dziecka 2021 wiernie odwzorował wyobraźnię autora, producenci dostosowali konstrukcję tak, aby można było ją przykryć warstwą ziemi i trawy.
Dach jest wodoodporny, nie przepuszcza wilgoci, jest także zabezpieczony przed korozją. Drewniany szkielet natomiast - chociaż lekki - zbudowany jest z wytrzymałego drewna wzmocnionego śrubami montażowymi, dzięki czemu wytrzyma nacisk cienkiej warstwy podłoża. 
Większość rozwiązań posiada okna jedynie w części frontowej. Pełnią one funkcje drzwi. Taka aranżacja dostosowuje domki do ukrycia w ziemi. 

Domek Hobbita dla dużych i dla małych

Taki prezent na Dzień Dziecka 2021 będzie rewelacyjny. Dostarczy nieprzebranej ilości bodźców oraz inspiracji do zabawy. Będzie także świetnym sposobem integracji z dziećmi sąsiadów i wzmacniania więzi społecznych.
Co więcej, chociaż jest niewielki, starczy w nim miejsca także dla dorosłych. Może być wykorzystywany jako domek dla gości, albo dla samych właścicieli, jeśli na działce nie ma jeszcze stałej zabudowy. 
Dostępny jest także wersja z tarasem, który może służyć na spotkania przy grillu.  Zimą natomiast Domek Hobbita idealnie sprawdzi się w roli dodatkowej spiżarni.
Pierwotne konstrukcje można rozbudowywać, dołączając kolejne moduły np. kuchni i przedpokoju. W ten sposób stworzymy przytulne wnętrze nie tylko do zabawy. Taki prezent na Dzień Dziecka 2021 będzie świetny zarówno dla kilkulatków, jak i kilkudziesięciolatków.

W Dom i Woda czekamy, by Ci doradzić.

Masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. Chętnie wszystko wyjaśnimy i doradzimy.  Dzięki czemu już tego lata będziecie cieszyć się rewelacyjnym miejscem, którego zazdrościć będą Wam znajomi.
 
 

Galeria

Pozostałe wpisy