Od 6 do 15 lipca 2014 przebywamy na urlopie. W tym czasie nasi doradcy nie będą dostępni.
Złożone zamówienia będą zrealizowane po 15 lipca.

5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zbiorniki na wodę deszczową naziemne

Sortuj według:
naziemny-zbiornik-na-deszczowke-do-ogrodu-400-litrow-barrel-vino-barrica

Kompletny zestaw na deszczówkę. Zbiornik beczka Vino 400 litrów, ze zbieraczem Speedy

1 600 zł 1 797 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 797 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 197 zł
Amfora-zbiornik-na-desczowke-500-litrow

Zbiornik dekoracyjny Amfora Classic 500 litrów, kolor gliniany

1 636 zł 1 697 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 697 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 61 zł
zbiornik-kolumnowy-500l-ozdobny

Moja Woda. Zbiornik Classic 500 litrów- kolumna - kolor kamienno- szary

1 661 zł 1 897 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 897 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 236 zł
zbiornik-kolumnowy-na-deszczowke-500l

Moja Woda. Zbiornik KOLUMNA Classic 500 litrów - kolumna - kolor beż piaskowy

1 661 zł 1 897 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 897 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 236 zł
zbiornik-slim

Zbiornik na deszczówkę Slim 650 litrów ze zbieraczem z filtrem i kranikiem, kolor zielony

1 740 zł 1 867 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 867 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 127 zł
zbiornik-i-zbieracz-wody-deszczowej-komplet

Zbiornik na deszczówkę Slim 650 litrów ze zbieraczem z filtrem i kranikiem, kolor beż piaskowy

1 740 zł 1 867 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 867 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 127 zł
zbiornik-1000-1m3-na-deszczowke

Zestaw retencyjny, naziemny zbiornik na deszczówkę, kolumna 330l, zbieracz z filtrem, kranik chromowany, kolor kamienno- szary

1 745 zł 1 847 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 847 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 102 zł
zbiornik-kora-imitacja-kory-drzewa-na-dzialke-do-ogrodu-250-l

Kompletny zestaw. Zbiornik na deszczówkę drzewo, imitacja kora 250l, kranik, zbieracz Speedy

1 749 zł 1 924 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 924 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 175 zł
zbiornik-na-deszczowke-kora-orzech

Zbiornik na deszczówkę drzewo, imitacja kora 500l + kranik + zbieracz Speedy

1 753 zł 1 998 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 998 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 245 zł
zbironika-na-wode-deszczowa-kora-300-l

Zbiornik na deszczówkę drzewo, imitacja kora 300l+ kranik + zbieracz+ wężyk

1 800 zł 1 997 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 997 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 197 zł
Moja Woda. Naziemny zbiornik na deszczówkę Cubus 1000l, kolor betonowoszary

Moja Woda. Naziemny zbiornik na deszczówkę Cubus 1000l, kolor betonowoszary

1 830 zł 1 940 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 940 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 110 zł
6247-water-barrel-240-l

Zbiornik naziemny dekoracyjny Beczka Barillo 240l z podstawką

1 830 zł 1 930 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 930 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 100 zł
zbiornik-kora-imitacja-kory-drzewa-na-dzialke

Kompletny zestaw. Zbiornik na deszczówkę drzewo, imitacja kora 250l, kranik, zbieracz

1 864 zł 1 987 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 987 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 123 zł
amfora-500-litrow-gliniana-w-zestawie-ze-zbieraczem-z-kranikiem

Zestaw retencyjny Amfora Classic 500 litrów, w zestawie ze zbieraczem i kranikiem, kolor gliniany

1 870 zł 2 067 zł
Najniższa cena z 30 dni: 2 067 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 197 zł
zbiornik-na-deszczowke-kora-orzech

Zbiornik na deszczówkę drzewo, imitacja kora 500l + kranik + zbieracz + wężyk

1 873 zł 1 987 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 987 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 114 zł

Posiadanie dużego, przestronnego ogrodu ma wiele plusów. Jest to z pewnością piękny widok, szczególnie jeśli nasz ogród jest wyjątkowo zadbany i odpowiednio zagospodarowany. Jednak aby takie dobre zagospodarowanie miało miejsce, potrzebujemy ważnych, dodatkowych elementów, które nie tylko ozdobią cały teren (tu na przykład świetnie sprawdzą się dzbany ogrodowe) i spełnią rolę dekoracji, ale również będą służyć przez wiele lat i przyczynią się do lepszego funkcjonowania naszego ogrodu. Przykładem takiego przedmiotu jest chociażby naziemny zbiornik na deszczówkę, który umożliwia odzysk wody deszczowej.

Czym są naziemne zbiorniki na deszczówkę? 
Otóż jak sama nazwa wskazuje, dzięki takiemu pojemnikowi, możemy gromadzić wodę deszczową w bardzo łatwy sposób. Dzieje się to przy podłączeniu zbieracza wody deszczowej. Produkty dostępne na naszej stronie wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zastosowane w konstrukcji są odporne nawet na najbardziej niekorzystne warunki pogodowe. Jest to zatem duży atut tego urządzenia i z pewnością posłuży nawet na wiele lat. Zbiorniki takie (szczególnie te o większej pojemności), doskonale zbierają i gromadzą deszczówkę, którą z kolei można następnie wykorzystać przy różnych innych czynnościach wykonywanych na co dzień, takich ja choćby podlewanie ogrodu (tutaj przydatne będą również skrzynki rozsączające).


Jakie zbiorniki na deszczówkę naziemne są dostępne na naszej stronie?


Nasz sklep oferuje szeroki zakres możliwości, jeśli chodzi o rozsądne wykorzystanie wody. Produkty dostępne na stronie przeznaczone są nie tylko do ogrodu, ale również do domu. Przy zakupie zbiornika, klient otrzymuje możliwość dokupienia również zbieracza do deszczowej wody. Dostępne są także wiadra ogrodowe, przyda się również studnia chłonna z rury karbowanej czy skrzynka ogrodowa. Różnorodność produktów to duża zaleta naszych ofert, ponieważ więcej możliwości powoduje, że dostaniesz taki produkt, jakiego właśnie potrzebujesz. Pośród naziemnych zbiorników, oferujemy modele wykonane w rozmaitych rozmiarach i kształtach. Jeśli zatem zależy Ci na tradycyjnym, prostokątnym zbiorniku, proponujemy zbiornik Sahara, który mieści do 300 litrów deszczowej wody. Wykonany jest z tworzywa w dwóch kolorach: kremowym i brązowym (stąd też ta nietuzinkowa nazwa). Sahara jest zrobiona z materiału, który - tak jak zresztą większość naszych produktów - charakteryzuje się niebywałą odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne, i imponująco wysoką trwałością. Jego główną zaletą jest to, że nie są mu straszne wysokie temperatury oraz fakt, iż jest niezwykle odporny na działania promieni ultrafioletowych. Dzięki praktycznej pokrywie, będziemy mieć pewność dobrze zabezpieczonego wnętrza. Poza tym, warto tu również wspomnieć o wygodnym kraniku, który pozwala na łatwe napełnianie naczyń właśnie deszczówką.


Mocno wyróżniającym się spośród pozostałych, jest zbiornik naścienny Slim, który z łatwością zbierze również do 300 litrów deszczówki z rur spustowych. Dodatkowo, jego niewielka szerokość ułatwia umieszczenie go w dowolnym miejscu. Na stronie Dom i Woda znajdują się różnorakie produkty odpowiednio dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Warto zwracać uwagę na dane techniczne, zawarte pod każdym konkretnym produktem. Dane te zawierają bardzo istotne kwestie związane z oglądanym przez nas produktem, takie jak np. materiał, pojemność, średnica czy wysokość. Oprócz wyżej wymienionych przykładów dostępnych u nas produktów, warto też wspomnieć o wysokim i wąskim zbiorniku, który gromadzi aż do 550 litrów deszczówki przydatnej w pracach ogrodowych. Stylizowany na elegancką kolumnę dodaje wyjątkowego uroku. Tego typu styl nie tylko dobrze wygląda, ale również jego kolejną zaletą jest duża stabilność. Zatem w tym przypadku mamy do czynienia z świetnym wyglądem i praktycznym zastosowaniem. Trzeba też zaznaczyć, że ten wyjątkowy zbiornik może posiadać kranik do wody (i będzie to oczywiście kran na zewnątrz) lub węża bez konieczności wiercenia otworu. Zatem jest to naprawdę doskonały wybór, który ułatwi nam pracę bądź nawet odciąży od dodatkowych obowiązków.


Ile kosztują zbiorniki naziemne?


Otóż trudno tu mówić o konkretnej cenie, ponieważ wszystko zależy od różnych czynników na nią wpływających, takich jak jakość, pojemność czy waga (dostępne są na przykład pojemniki na deszczówkę 1000L czy też zbiornik na wodę 2000L). Istotne jest także to, czy chcesz zakupić dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę - wtedy cena również może być inna. Jednak jeśli chodzi o zbiorniki dostępne na naszej stronie, cena waha się od 300-2000zł. Jest to bardzo neutralny koszt, w porównaniu z cenami zbiorników na deszczówkę dostępnych wśród konkurencyjnych ofert. Tym bardziej pod względem jakościowym. Pamiętajmy zatem, że cena jest zwykle zależna od jakości wykonania danego produktu, zatem należy mieć to zawsze na uwadze, szczególnie kiedy rozważamy już zakup i potrzebujemy konkretnych argumentów, przemawiających za kupnem danej rzeczy.


Zbiorniki na wodę deszczową naziemne a podziemne - jaka jest różnica?


Jeśli zastanawiasz się, jaka różnica jest pomiędzy zbiornikiem naziemnym a podziemnym i nie wiesz, jakiego potrzebujesz właśnie Ty, śpieszymy z odpowiedzią. Jak sama nazwa wskazuje, podziemne zbiorniki na deszczówkę montowane są pod ziemią, natomiast naziemne najczęściej montujemy po prostu przy ścianie danego budynku. Pojemność takiego zbiornika może mieć zwykle od 300 do nawet 2000 litrów. Co ciekawe, tego rodzaju zbiorniki przybierają często postać dzbanów o wielu różnych kształtach. Dlatego też oprócz swoich podstawowych funkcji, spełniają rolę również jako świetnej dekoracji, ozdabiającej nasz ogród.


Natomiast jeżeli chodzi o zbiorniki podziemne, najczęściej spotykany pojemnik to taki o pojemności około 2000 litrów. Są to wielkie pojemniki wkopywane pod ziemię. W tym przypadku woda jest odprowadzana rurami. Warto wiedzieć, że tego typu zbiorniki są często wyposażone w różne filtry i specjalne czujniki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy wykorzystywać wodę do prania, spłukiwania toalety, bądź oczyszczać wodę z zanieczyszczeń. Zatem jeśli zastanawiasz się, czy kupić zbiornik na wodę deszczową naziemny czy podziemny, najpierw poznaj swoje potrzeby i możliwości zagospodarowania czy instalacji takiego pojemnika na terenie Twojego gospodarstwa domowego.


Zbiornik na deszczówkę naziemny - kilka dodatkowych informacji


Przy zakupie zbiornika na wodę, do dyspozycji mamy produkty, różniące się między sobą typem, kształtem, wielkością, kolorem czy nawet fakturą zewnętrzną. Wybór jest więc naprawdę spory. Poza tym, istnieje możliwość dokupienia niezbędnego elementu każdego zbiornika, jakim jest oczywiście zbieracz do wody, filtr do wody deszczowej, czy też kranik do zbiornika. Nasze naziemne zasobniki wykonane są ze świetnej jakości tworzywa, które chroni zbiornik przed promieniowaniem ultrafioletowym. Istnieje mnóstwo zalet zastosowania zbiorników naziemnych, np. szeroki wybór pojemności i kształtów, gwarancja na szczelność zbiorników, mocna konstrukcja, łatwość transportu zbiornika oraz oczywiście estetyczne wykonanie i wyjątkowa kolorystyka, którą można dopasować do konkretnego stylu, w jakim chcemy aby nasz ogród wyglądał. Warto również wspomnieć, że wśród naszych ofert dostępne są także zbiorniki ozdobne lub beczki na deszczówkę z kranem, które dodatkowo potrafią ożywić nasz teren i uczynić go wyjątkowym i bardzo ciekawym. łŁpanie deszczówki może być dużo łatwiejsze, kiedy wykorzystasz nasze beczki do wody lub ozdobny zbiornik wody deszczowej.


Pamiętajmy o tym, że poza wyżej wymienionymi już czynnikami, które powinny mieć wpływ na podjęcie decyzji przy zakupie zbiornika, takimi jak materiał czy pojemność, kolejnym niemniej ważnym aspektem jest oczywiście przyłącze i podlewanie ogrodu. Ta kwestia musi być tak samo dobrze przemyślana, bowiem odpowiednia technika lub też zła konstrukcja, może znacząco zmienić funkcjonalność całego ogrodu. Ważne jest również dobranie odpowiedniego miejsca, w jakim chcemy zainstalować nasz zbiornik. Jest to niezmiernie ważna kwestia zwłaszcza przy montowaniu zbiorników naziemnych. Aby np. zapobiec rozwojowi glonów, dobrym rozwiązaniem jest umiejscowienie takiego pojemnika w jakimś zacienionym miejscu. Nasi specjaliści służą profesjonalną pomocą, w razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości.

Jeśli interesują Cię inne artykuły, takie jak komory drenażowe, regulatory przepływu lub chcesz wiedzieć, jaki będzie najlepszy rekuperator, koniecznie zajrzyj do pozostałej oferty naszego sklepu! Znajdziesz u nas zarówno właz do studzienki, geotekstylia, jak i niezawodny kompostnik - bez tego nie obędzie się żadna oczyszczalnia domowa.