Od 6 do 15 lipca 2014 przebywamy na urlopie. W tym czasie nasi doradcy nie będą dostępni.
Złożone zamówienia będą zrealizowane po 15 lipca.

5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zbiorniki na wodę deszczową naziemne

Sortuj według:
zbiornik-na-deszczowke-hela-300-l

Zbiornik na deszczówkę HELA 300l

1 385 zł 1 624 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 624 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 239 zł
zbiornik-ogrodowy-vino-250lnaziemna-beczka-zbiornik-ogrodowa-na-deszczowke-250l-litrów

Naziemna beczka na deszczówkę - Vino 400 litrów, kolor ciemnobrązowy

1 450 zł 1 627 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 627 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 177 zł
6246-water-barrel-120-l

Zbiornik naziemny dekoracyjny Beczka Barillo 120l z podstawką

1 470 zł 1 516 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 516 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 46 zł
zbiornik-na-deszczowke-imitacja-drewna-drewniany-475-litrow

Zbiornik na deszczówkę drzewo, kora 500l

1 495 zł 1 554 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 554 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 59 zł
amfora-300-litrow-gliniany-kolor-zestaw-kranik-zbieracz

Amfora 300 litrów gliniana w zestawie ze zbieraczem i kranikiem

1 497 zł 1 627 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 627 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 130 zł
pojemnik-beczka-zbiornik-na-wode-deszczowa-300-litrow

Zbiornik na deszczówkę drzewo, kora 300l

1 542 zł 1 657 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 657 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 115 zł
zbiornik-na-deszczowke-650-litrow

Zbiornik na deszczówkę Slim 650 litrów, kolor zielony

1 560 zł 1 677 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 677 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 117 zł
zbiornik-na-deszczowke-slim-650-l

Zbiornik na deszczówkę Slim 650 litrów, kolor beż piaskowy

1 560 zł 1 677 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 677 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 117 zł
ozdobny-zbiornik-na-deszczowke

Kamienna studnia Arcado, zbiornik na deszczówkę 500l, 0,5m3, czarny granit

1 567 zł 1 687 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 687 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 120 zł
zbiornik-dekoracyjny-na-deszczowke

Kamienna studnia Arcado, zbiornik na deszczówkę 500l, 0,5m3, kolor piaskowy

1 567 zł 1 687 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 687 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 120 zł
ozdobny-zbiornik-na-deszczowke

Kamienna studnia Arcado, zbiornik na deszczówkę 500l, 0,5m3, kolor granitowy

1 567 zł 1 687 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 687 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 120 zł

Posiadanie dużego, przestronnego ogrodu ma wiele plusów. Jest to z pewnością piękny widok, szczególnie jeśli nasz ogród jest wyjątkowo zadbany i odpowiednio zagospodarowany. Jednak aby takie dobre zagospodarowanie miało miejsce, potrzebujemy ważnych, dodatkowych elementów, które nie tylko ozdobią cały teren (tu na przykład świetnie sprawdzą się dzbany ogrodowe) i spełnią rolę dekoracji, ale również będą służyć przez wiele lat i przyczynią się do lepszego funkcjonowania naszego ogrodu. Przykładem takiego przedmiotu jest chociażby naziemny zbiornik na deszczówkę, który umożliwia odzysk wody deszczowej.

Czym są naziemne zbiorniki na deszczówkę? 
Otóż jak sama nazwa wskazuje, dzięki takiemu pojemnikowi, możemy gromadzić wodę deszczową w bardzo łatwy sposób. Dzieje się to przy podłączeniu zbieracza wody deszczowej. Produkty dostępne na naszej stronie wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zastosowane w konstrukcji są odporne nawet na najbardziej niekorzystne warunki pogodowe. Jest to zatem duży atut tego urządzenia i z pewnością posłuży nawet na wiele lat. Zbiorniki takie (szczególnie te o większej pojemności), doskonale zbierają i gromadzą deszczówkę, którą z kolei można następnie wykorzystać przy różnych innych czynnościach wykonywanych na co dzień, takich ja choćby podlewanie ogrodu (tutaj przydatne będą również skrzynki rozsączające).


Jakie zbiorniki na deszczówkę naziemne są dostępne na naszej stronie?


Nasz sklep oferuje szeroki zakres możliwości, jeśli chodzi o rozsądne wykorzystanie wody. Produkty dostępne na stronie przeznaczone są nie tylko do ogrodu, ale również do domu. Przy zakupie zbiornika, klient otrzymuje możliwość dokupienia również zbieracza do deszczowej wody. Dostępne są także wiadra ogrodowe, przyda się również studnia chłonna z rury karbowanej czy skrzynka ogrodowa. Różnorodność produktów to duża zaleta naszych ofert, ponieważ więcej możliwości powoduje, że dostaniesz taki produkt, jakiego właśnie potrzebujesz. Pośród naziemnych zbiorników, oferujemy modele wykonane w rozmaitych rozmiarach i kształtach. Jeśli zatem zależy Ci na tradycyjnym, prostokątnym zbiorniku, proponujemy zbiornik Sahara, który mieści do 300 litrów deszczowej wody. Wykonany jest z tworzywa w dwóch kolorach: kremowym i brązowym (stąd też ta nietuzinkowa nazwa). Sahara jest zrobiona z materiału, który - tak jak zresztą większość naszych produktów - charakteryzuje się niebywałą odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne, i imponująco wysoką trwałością. Jego główną zaletą jest to, że nie są mu straszne wysokie temperatury oraz fakt, iż jest niezwykle odporny na działania promieni ultrafioletowych. Dzięki praktycznej pokrywie, będziemy mieć pewność dobrze zabezpieczonego wnętrza. Poza tym, warto tu również wspomnieć o wygodnym kraniku, który pozwala na łatwe napełnianie naczyń właśnie deszczówką.


Mocno wyróżniającym się spośród pozostałych, jest zbiornik naścienny Slim, który z łatwością zbierze również do 300 litrów deszczówki z rur spustowych. Dodatkowo, jego niewielka szerokość ułatwia umieszczenie go w dowolnym miejscu. Na stronie Dom i Woda znajdują się różnorakie produkty odpowiednio dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Warto zwracać uwagę na dane techniczne, zawarte pod każdym konkretnym produktem. Dane te zawierają bardzo istotne kwestie związane z oglądanym przez nas produktem, takie jak np. materiał, pojemność, średnica czy wysokość. Oprócz wyżej wymienionych przykładów dostępnych u nas produktów, warto też wspomnieć o wysokim i wąskim zbiorniku, który gromadzi aż do 550 litrów deszczówki przydatnej w pracach ogrodowych. Stylizowany na elegancką kolumnę dodaje wyjątkowego uroku. Tego typu styl nie tylko dobrze wygląda, ale również jego kolejną zaletą jest duża stabilność. Zatem w tym przypadku mamy do czynienia z świetnym wyglądem i praktycznym zastosowaniem. Trzeba też zaznaczyć, że ten wyjątkowy zbiornik może posiadać kranik do wody (i będzie to oczywiście kran na zewnątrz) lub węża bez konieczności wiercenia otworu. Zatem jest to naprawdę doskonały wybór, który ułatwi nam pracę bądź nawet odciąży od dodatkowych obowiązków.


Ile kosztują zbiorniki naziemne?


Otóż trudno tu mówić o konkretnej cenie, ponieważ wszystko zależy od różnych czynników na nią wpływających, takich jak jakość, pojemność czy waga (dostępne są na przykład pojemniki na deszczówkę 1000L czy też zbiornik na wodę 2000L). Istotne jest także to, czy chcesz zakupić dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę - wtedy cena również może być inna. Jednak jeśli chodzi o zbiorniki dostępne na naszej stronie, cena waha się od 300-2000zł. Jest to bardzo neutralny koszt, w porównaniu z cenami zbiorników na deszczówkę dostępnych wśród konkurencyjnych ofert. Tym bardziej pod względem jakościowym. Pamiętajmy zatem, że cena jest zwykle zależna od jakości wykonania danego produktu, zatem należy mieć to zawsze na uwadze, szczególnie kiedy rozważamy już zakup i potrzebujemy konkretnych argumentów, przemawiających za kupnem danej rzeczy.


Zbiorniki na wodę deszczową naziemne a podziemne - jaka jest różnica?


Jeśli zastanawiasz się, jaka różnica jest pomiędzy zbiornikiem naziemnym a podziemnym i nie wiesz, jakiego potrzebujesz właśnie Ty, śpieszymy z odpowiedzią. Jak sama nazwa wskazuje, podziemne zbiorniki na deszczówkę montowane są pod ziemią, natomiast naziemne najczęściej montujemy po prostu przy ścianie danego budynku. Pojemność takiego zbiornika może mieć zwykle od 300 do nawet 2000 litrów. Co ciekawe, tego rodzaju zbiorniki przybierają często postać dzbanów o wielu różnych kształtach. Dlatego też oprócz swoich podstawowych funkcji, spełniają rolę również jako świetnej dekoracji, ozdabiającej nasz ogród.


Natomiast jeżeli chodzi o zbiorniki podziemne, najczęściej spotykany pojemnik to taki o pojemności około 2000 litrów. Są to wielkie pojemniki wkopywane pod ziemię. W tym przypadku woda jest odprowadzana rurami. Warto wiedzieć, że tego typu zbiorniki są często wyposażone w różne filtry i specjalne czujniki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy wykorzystywać wodę do prania, spłukiwania toalety, bądź oczyszczać wodę z zanieczyszczeń. Zatem jeśli zastanawiasz się, czy kupić zbiornik na wodę deszczową naziemny czy podziemny, najpierw poznaj swoje potrzeby i możliwości zagospodarowania czy instalacji takiego pojemnika na terenie Twojego gospodarstwa domowego.


Zbiornik na deszczówkę naziemny - kilka dodatkowych informacji


Przy zakupie zbiornika na wodę, do dyspozycji mamy produkty, różniące się między sobą typem, kształtem, wielkością, kolorem czy nawet fakturą zewnętrzną. Wybór jest więc naprawdę spory. Poza tym, istnieje możliwość dokupienia niezbędnego elementu każdego zbiornika, jakim jest oczywiście zbieracz do wody, filtr do wody deszczowej, czy też kranik do zbiornika. Nasze naziemne zasobniki wykonane są ze świetnej jakości tworzywa, które chroni zbiornik przed promieniowaniem ultrafioletowym. Istnieje mnóstwo zalet zastosowania zbiorników naziemnych, np. szeroki wybór pojemności i kształtów, gwarancja na szczelność zbiorników, mocna konstrukcja, łatwość transportu zbiornika oraz oczywiście estetyczne wykonanie i wyjątkowa kolorystyka, którą można dopasować do konkretnego stylu, w jakim chcemy aby nasz ogród wyglądał. Warto również wspomnieć, że wśród naszych ofert dostępne są także zbiorniki ozdobne lub beczki na deszczówkę z kranem, które dodatkowo potrafią ożywić nasz teren i uczynić go wyjątkowym i bardzo ciekawym. łŁpanie deszczówki może być dużo łatwiejsze, kiedy wykorzystasz nasze beczki do wody lub ozdobny zbiornik wody deszczowej.


Pamiętajmy o tym, że poza wyżej wymienionymi już czynnikami, które powinny mieć wpływ na podjęcie decyzji przy zakupie zbiornika, takimi jak materiał czy pojemność, kolejnym niemniej ważnym aspektem jest oczywiście przyłącze i podlewanie ogrodu. Ta kwestia musi być tak samo dobrze przemyślana, bowiem odpowiednia technika lub też zła konstrukcja, może znacząco zmienić funkcjonalność całego ogrodu. Ważne jest również dobranie odpowiedniego miejsca, w jakim chcemy zainstalować nasz zbiornik. Jest to niezmiernie ważna kwestia zwłaszcza przy montowaniu zbiorników naziemnych. Aby np. zapobiec rozwojowi glonów, dobrym rozwiązaniem jest umiejscowienie takiego pojemnika w jakimś zacienionym miejscu. Nasi specjaliści służą profesjonalną pomocą, w razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości.

Jeśli interesują Cię inne artykuły, takie jak komory drenażowe, regulatory przepływu lub chcesz wiedzieć, jaki będzie najlepszy rekuperator, koniecznie zajrzyj do pozostałej oferty naszego sklepu! Znajdziesz u nas zarówno właz do studzienki, geotekstylia, jak i niezawodny kompostnik - bez tego nie obędzie się żadna oczyszczalnia domowa.