5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Moja Woda. Zbiornik naziemny kolumna, pojemnik na wodę 1000 litrów [1m3], kolor beż piaskowy

zbiornik-pojemnik-na-deszczowke-kolumna-1000-l-bez-piaskowy

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 2 do 3 dni roboczych


Dane techniczne zbiornika:

  • materiał: tworzywo sztuczne (PE)
  • pojemność: 1000 l
  • szerokość: 91 cm
  • wysokość: 222 cm
  • waga: 44 kg
  • kolor: beż piaskowy
Gwarancja- 5 lat na zbiornik


Uwaga!

Należy dokupić zbieracz wody deszczowej oraz kranik.
Możesz kupić gotowy zestaw ze zbiornikiem kolumna i akcesoriami.Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

 

 

 

Oszczędzasz 97 zł2 490 zł brutto 2 587 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2 587 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Montaż zbiornika KOLUMNAMontaże są wykonywane na terenie całego kraju. Przekazujemy kontakt do doświadczonych instalatorów, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Instalatorzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.
Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne roszczenia czy reklamacje.
Montaż możesz wykonać również sam, poinformuj nas o tym, wyślemy Ci instrukcję.


Jak podłączyć zbiornik do rury spustowejMontaż zbieracza SpeedyPrzeznaczenie:

Zbiornik kolumnowy w kolorze beżu piaskowego z łatwością zbierze do 1000 litrów deszczówki z rur spustowych.
Służy do naziemnego zbierania wody deszczowej przy podłączeniu zbieracza wody deszczowej. Dzięki praktycznemu kranikowi można wygodnie korzystać ze zgromadzonej wody.Zbiornik na wodę 1000 litrów firmy Dom i woda


Chcąc wyposażyć swój dom i ogród w oferowane przez nas zbiorniki 1000L warto najpierw dowiedzieć o nich trochę więcej. Przede wszystkim nasze zbiorniki na wodę 1000L przeznaczone są do naziemnego zbierania wody deszczowej, do czego użyty musi zostać zbieracz wody deszczowej. Podkreślamy, że po zakupie niezbędne do prawidłowego działania będzie dokupienie zbieracza wody deszczowej. Chcąc zapobiec niepotrzebnym nikomu usterkom mamy dla wszystkich kupujących jedną radę. Przed nadejściem okresu zimowego warto jest opróżnić zbiornik na wodę 1000L. Pozwoli to uniknąć sytuacji, gdy zamarznięta woda doprowadzi do uszkodzenia, bądź też do całkowitego pęknięcia pojemnika, co uniemożliwi odzysk wody deszczowej.

Zbiorniki na wodę deszczową 1000L - co warto wiedzieć?

Dla wielu osób w dzisiejszych czasach proces gromadzenia deszczówki to nie tylko nowa i przy tym bardzo ekologiczna moda, ale również metoda na zmniejszenie wysokości swoich rachunków. Niezwykle pojemny zbiornik 1000L na wodę okazać się może przydatny podczas wykonywania najprostszych czynności, takich jak na przykład podlewanie ogrodu lub spłukiwanie naszej toalety. Aktualnie za tego typu zbiornik 1000L cena jest bardzo atrakcyjna, co przyczynia się do tego, że Polacy coraz częściej rozważają zakup tego rodzaju instalacji, a następnie podłączenia jej pod rynny w swoim domu. Warto więc zapoznać się z tematem głębiej i na tej podstawie dokonać wyboru. Wiele firm zajmuje się odkrywaniem podobnych technologii, aby jak najbardziej trafić do potrzeb klientów. Warto zamontować również inne udogodnienia, takie jak kran do wody na zewnątrz, beczki na wodę 1000l, albo inne zbiorniki plastikowe na wodę.


Gdzie najlepiej stosować zbiorniki na deszczówkę 1000L?

Nie da się ukryć, że najwięcej deszczówki uzyskać można z balkonów oraz dachów naszego budynku. Warto jednak pamiętać, że jej ilość, a przede wszystkim jakość, zależna będzie od posiadanego przez nas podłoża. Jeśli chodzi o wodę deszczową to najlepiej sprawdzą się tutaj jedno oraz dwuspadowe, bardzo strome dachy. Mamy wówczas pewność, że woda nie będzie gromadzić się na ich powierzchni, tylko błyskawicznie spłynie do rynny, a potem do spustowych rur. Dzięki temu odprowadzenie deszczówki do zbiornika będzie szybkie i proste. Na stromych powierzchniach gromadzi się o wiele mniej osadu oraz różnego rodzaju zabrudzeń, dzięki czemu spływająca woda będzie w miarę czysta, chociaż nadal trzeba będzie zamontować filtr do deszczówki. Perfekcyjną powierzchnią dla dachu do tego typu procesu będzie łupek lub też tradycyjna dachówka. Należą one do tego typu pokryć dachowych, których nie trzyma się zbyt wiele zanieczyszczeń. W przypadku dachów wielospadowych, a także powierzchni płaskich nie ma możliwości by osiągnąć aż tak dobre rezultaty. Tego typu powierzchnie gromadzą o wiele więcej zanieczyszczeń, które zazwyczaj spływają do rur wraz z deszczową wodą. Bywa również tak, że na pokryciach dachowych zbiera się zielona narośl. Oznacza to, że pojemniki na deszczówkę 1000L nie zdadzą tu egzaminu. Wspomniany wyżej osad o zielonej barwie będzie pochłaniał spore ilości gromadzonej wody, a ta część deszczówki, która spłynie do naszego zbiornika zawierać będzie sporą ilość bakterii oraz mnóstwo zanieczyszczeń. Spore znaczenie jeśli chodzi o jakość spływającej wody będzie mieć również typ rynien, a także rur przez które będzie spływać. Najlepszym wyborem w tym przypadku okazać się mogą akcesoria wyprodukowane ze sztucznych tworzyw. Rynny wykonane ze stali lub blachy mogłyby wpływać na powiększenie poziomu żelaza w wodzie gromadzonej przez nasz pojemnik na wodę 1000L. Natomiast rura do deszczówki cena jest bardzo przystępna i można znaleźć jej różne rodzaje w naszym sklepie.

Jaki rodzaj jeśli chodzi o zbiorniki na wodę 1000L?

Przeglądając oferty różnych producentów możemy trafić na dwa rodzaje jeśli chodzi o zbiorniki na deszczówkę 1000L. Podjęcie decyzji o wyborze powinno zależeć przede wszystkim tego co potrzebujemy oraz jakie mamy warunki do jego umieszczenia na naszej działce. Naziemny pojemnik na wode 1000 L zazwyczaj zastosowanie znajduje w przypadku większych posesji. Takie zbiorniki na deszczówkę naziemne umieszczane są wówczas bezpośrednio przy domu. Mają one za zadanie gromadzić wodę, która wypływać będzie przez rury spustowe. Zbiornik na wodę posiadać może różną pojemność. W tym przypadku nasza firma pragnie zaoferować Państwu zbiornik na deszczówkę 1000L, który pozwoli praktycznie korzystać ze zgromadzonej wody. Zanim zdecydujemy się na pojemniki na wode z kranikiem 1000L warto zwrócić uwagę na to, że istnieją modele w wersji modułowej, co w praktyce oznacza, że możemy je ze sobą łączyć. Oferowany przez nas zbiornik plastikowy 1000L posiada również niezwykle ciekawą oraz ozdobną stylistykę. Umożliwia to dopasowanie go stylistycznie do całokształtu aranżacji na naszym podwórku. Skorzystanie z tego typu technologii sprawi, że nasz dom i ogród zyska dodatkowe źródło nawodnienia. Dodatkowy kranik do wody jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto chce korzystać z deszczówki do podlewania ogródka. Oczywiście to nie to samo, co skrzynka ogrodowa z zaworem, jednak warto jest taki kran zamontować. Wymiary zbiornika 1000L oferowanego przez naszą firmę wynoszą kolejno: szerokość 91 cm, wysokość 222 cm a waga to 16 kilogramów.

Dom i ogród - jaki zbiornik na wodę deszczową będzie najlepszy?

Dedykowany deszczówce zbiornik przede wszystkim powinien być precyzyjnie przystosowany do potrzeb domowników. Bardzo często głównym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego pojemnika staje się jego cena. Zbiorniki na deszczówkę ceny mogą mieć różne, dlatego trzeba rozważyć jego wielkość, a także przyszłe umiejscowienie. W przypadku małych działek można bez problemu zastosować naziemny zbiornik, który będziemy mogli umieścić przy rurze spustowej. Wówczas wodę pozyskiwać będziemy przez zamontowany przy zbiorniku kranik lub pompę ciśnieniową. Warto mieć na uwadze fakt, że istotne jest również umiejscowienie pojemnika. Zbiorniki na wodę 1000 L powinno ustawiać się w zacienionych miejscach, gdyż zbyt duży dostęp do słońca mógłby sprawić, że pojawiłoby się dużo bakterii oraz glonów. Dla wymagających o wiele więcej klientów zazwyczaj poleca się zbiorniki na wodę deszczową podziemne. Wiąże się to oczywiście z tym, że cena pojemnika na naszą deszczówkę będzie delikatnie wyższa, ale zapewni nam trochę więcej funkcjonalności. Wówczas zbiornik tego typu zakopujemy pod ziemią lub umieszczamy w piwnicy. To pozwala uczynić ją niewidoczną i nie zajmuje ona potrzebnej nam powierzchni na naszej posesji. Jest to z pewnością świetne rozwiązanie w przypadku małych przestrzeni oraz niezwykle intensywnie zagospodarowanych ogródkach. Oczywiście takie zbiorniki to nie to samo, co studnia rozsączająca albo oczyszczalnie ekologiczne przydomowe, jednak jest to skuteczne rozwiązanie. Zdecydowanie się na konkretny zbiornik zależne będzie również od specyfiki jaką charakteryzuje się nasz dom. Gdy w grę wchodzi istniejący już budynek, wówczas lepiej będzie wybrać naziemny, prosty zbiornik, który posłuży na przykład do podlewania ogrodu. Trzeba brać pod uwagę, że dużo bardziej zaawansowane, podziemne zbiorniki na deszczową wodę powinny być zaplanowane na etapie wyboru projektu naszego domu. Podłączenie pralki, a także zasilanie toalety i stosowanie wody deszczowej na przemian z wodą pochodzącą z rurociągu, związane jest ze stworzeniem o wiele bardziej skomplikowanej instalacji. W naszym sklepie można znaleźć wiele skutecznych rozwiązań zarówno do ogrodu jak i do domu. Warto zobaczyć pojemniki na wode z kranikiem 1000l, kompostownik z beczki, czy też właz żeliwny typu ciężkiego lub wiadro plastikowe 30l. To tylko niektóre z wielu produktów, które można znaleźć na naszej stronie. Nasi konsultanci udzielą również rad i polecą dzbany do ogrodu albo pojemniki dekoracyjne, odpowiedzą na pytanie jaka geowłoknina będzie najlepsza, a także jakie rekuperacja koszty będzie generować. Warto sprawdzić na stronie jaka za regulator przepływu wody deszczowej cena będzie obowiązywać w naszym sklepie oraz czy skrzynka rozsączająca cena jest adekwatna do jakości. Jak widać, warto zobaczyć pełną ofertę na Dom i Woda.

Dom i Woda radzi:

Na okres zimowy prosimy o opróżnienie zbiorników z wody, by zamarznięta woda nie spowodowała pęknięcia zbiornika.