5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Moja Woda- zestaw 2000l. Zbiornik Kolumna 1000l x1szt., zbiornik Kolumna 500l x2 szt., kolor piaskowy, zbieracz Rapido x3, kranik x3

zbiornik-na-deszczowke-kolumna-500-l-kolumna-1000l-moja-woda-zestaw-2000-l-dotacja

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 2-3 tygodni

Zestaw zawiera:

zbiornik Kolumna 500l x 2szt.
zbiornik Kolumna 1000l x 1szt.
zbieracz wody deszczowej Rapido x 3szt.
kranik mosiężny x 3 szt.Dane techniczne zbiornika Kolumna 500l:

Średnica: 73 cm
Wysokość : 193 cm
Materiał: PE
Waga : 25 kg 
Kolor: piaskowy


Dane techniczne zbiornika Kolumna 1000l:

Średnica: 91 cm
Wysokość: 222 cm
Materiał: PE
Waga: 44 kg
Kolor: piaskowy

 


GWARANCJA- 5LAT NA ZBIORNIK


Jeśli chcesz podłączyć zbiorniki do 3 rur spustowych (pionowe rynny) ten zestaw spełni Twoje oczekiwania. Więcej zbiorników, to więcej zgromadzonej deszczówki.


Zbiornik ma klasyczny, subtelny wygląd, dzięki temu łatwo wpasuje się do otoczenia domu i ogrodu. Oprócz funkcji użytkowej jest jego ozdobą, zwłaszcza kiedy wokół pojawią się kwiaty.  


Zestaw kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.
Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

 

Oszczędzasz 154 zł6 420 zł brutto 6 574 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 6 574 zł

Darmowa dostawa

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji

WAŻNE

Zbiorniki na deszczówkę retencjonują wodę, co oznacza, że zebrany opad wykorzystujemy w naszych ogrodach, wokół domu, co jest zdrowsze, tańsze i eko, bo oszczędzamy wodę pitną.
Pełnią też funkcję gromadzenia wody deszczowej w zbiorniku, co jest istotne zwłaszcza w sytuacjach intensywnych opadów, ponieważ może ochronić nas przed zalaniem.Opis produktu: 


Zbiornik na deszczówkę Kolumna 500l  1000l służy do naziemnego zbierania wody deszczowej przy podłączeniu zbieracza wody deszczowej.

Kolor piaskowy oraz wygląd kolumnowy sprawia, że jest on piękną ozdobą przydomowego ogrodu.

Praktyczny kranik pozwala na wygodne napełnianie naczyń wodą, dzięki temu można wygodnie korzystać ze zgromadzonej deszczówki.
Użyte do produkcji tworzywo sztuczne - polietylen, charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia wynikające z działania warunków atmosferycznych.

Pozostanie trwałe nawet w przypadku wysokich temperatur i szkodliwego wpływu promieni słonecznych.


W zestawie znajduje się zbieracz Rapido, który ma prosty montaż. Wystarczy wywiercić otwór w rurze spustowej - podłączyć zbieracz - i gotowe! Wyrzynarka jest w zestawie. Zobacz poniżej film montażowy.


Dostępny jest też zestaw z pompą powierzchniową . Dzięki pompie w zestawie jest ciśnienie, nie musisz zatem dźwigać konewek, wystarczy, że podlączysz do niej wąż ogrodowy, a Twoje podlewanie, czy też porządki wokół domu będą łatwe i przyjemne.

Zbiorniki Kolumna wystepują również w innym kolorze oraz w innych pojemnościach: 330l, 500l, 1000l i 2000lMontażMontaże są wykonywane na terenie całego kraju. Przekazujemy kontakt do doświadczonych instalatorów, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Instalatorzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.
Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne roszczenia czy reklamacje.

Montaż możesz wykonać również sam, poinformuj nas o tym, wyślemy Ci instrukcję.


Jak podłączyć zbiornik Amfora do rury spustowej
Montaż zbieracza Rapido 
Dom i Woda radzi:

Na okres zimowy prosimy o opróżnienie zbiorników z wody, by zamarznięta woda nie spowodowała pęknięcia zbiornika.