Od 6 do 15 lipca 2014 przebywamy na urlopie. W tym czasie nasi doradcy nie będą dostępni.
Złożone zamówienia będą zrealizowane po 15 lipca.

5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Moja Woda- zestaw 2000l. Zbiornik Kolumna 500l x4szt., kolor piaskowy, zbieracz Rapido x4, kranik x4, pompa naziemna

Moja Woda- zestaw 2000l. Zbiornik Kolumna 500l x4szt., kolor piaskowy, zbieracz Rapido x4, kranik x4, pompa naziemna

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 2 do 3 dni roboczych

Zestaw zawiera:

zbiornik Kolumna 500l x 4szt.
zbieracz wody deszczowej Rapido x 4szt.
kranik mosiężny x4 szt.
pompa naziemna Gardena x1szt.
zestaw połaczeniowy pompa-zbiornikDane techniczne zbiornika Kolumna 500l:

Średnica: 73 cm
Wysokość : 193 cm
Średnica pokrywy : 18 cm
Materiał: PE
Waga : 25 kg GWARANCJA- 5LAT NA ZBIORNIK


Jeśli chcesz podłączyć zbiorniki do 4 rur spustowych (pionowe rynny) ten zestaw spełni Twoje oczekiwania. Więcej zbiorników, to więcej zgromadzonej deszczówki.


Zbiornik ma klasyczny, subtelny wygląd, dzięki temu łatwo wpasuje się do otoczenia domu i ogrodu. Oprócz funkcji użytkowej jest jego ozdobą, zwłaszcza kiedy wokół pojawią się kwiaty.  


Zestaw kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.
Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

 

Oszczędzasz 212 zł8 462 zł brutto 8 674 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 8 674 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

WAŻNE

Zbiorniki na deszczówkę retencjonują wodę, co oznacza, że zebrany opad wykorzystujemy w naszych ogrodach, wokół domu, co jest zdrowsze, tańsze i eko, bo oszczędzamy wodę pitną.
Pełnią też funkcję gromadzenia wody deszczowej w zbiorniku, co jest istotne zwłaszcza w sytuacjach intensywnych opadów, ponieważ może ochronić nas przed zalaniem.Opis produktu: 


Zbiornik na deszczówkę Kolumna 500l służy do naziemnego zbierania wody deszczowej przy podłączeniu zbieracza wody deszczowej.

Kolor jasnego beżu oraz wygląd kolumnowy sprawia, że jest on piękną ozdobą przydomowego ogrodu.

Praktyczny kranik pozwala na wygodne napełnianie naczyń wodą, dzięki temu można wygodnie korzystać ze zgromadzonej deszczówki.
Użyte do produkcji tworzywo sztuczne - polietylen, charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia wynikające z działania warunków atmosferycznych.

Pozostanie trwałe nawet w przypadku wysokich temperatur i szkodliwego wpływu promieni słonecznych.


W zestawie znajduje się zbieracz Rapido, który ma prosty montaż. Wystarczy wywiercić otwór w rurze spustowej - podłączyć zbieracz - i gotowe! Wyrzynarka jest w zestawie. Zobacz poniżej film montażowy.

Dzięki pompie w zestawie jest ciśnienie, nie musisz zatem dźwigać konewek, wystarczy, że podlączysz do niej wąż ogrodowy, a Twoje podlewanie, czy też porządki wokół domu będą łatwe i przyjemne.

Zbiorniki Kolumna wystepują również w kolorze grafitowym oraz w innych pojemnościach: 330l, 1000l i 2000l- wyłącznie kolor piaskowy.MontażMontaże są wykonywane na terenie całego kraju. Przekazujemy kontakt do doświadczonych instalatorów, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Instalatorzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.
Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne roszczenia czy reklamacje.
Montaż możesz wykonać również sam, poinformuj nas o tym, wyślemy Ci instrukcję.


Jak podłączyć zbiornik Amfora do rury spustowej
Montaż zbieracza Rapido 
Dom i Woda radzi:

Na okres zimowy prosimy o opróżnienie zbiorników z wody, by zamarznięta woda nie spowodowała pęknięcia zbiornika.