5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Donica Fala, zbiornik na deszczówkę 160l, kolor ciemno szary

zbiornik-na-deszczowke-do-ogrodu-naziemny-dekoracyjny

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Donica Fala, zbiornik ma prostą formę, co sprawia, że jest elegancki, a niepowtarzalny wzór jest nowoczesny i ciekawy. Odporny na czynniki UV. Ma gotową komorę do posadzenia kwiatów, z pewnością doda to zbiornikowi nowego wyglądu i ładnie wkomponuje się w przestrzeń. Zbiornik wykonany jest z trwałego polietylenu, który nadaje się do recyklingu. Zbiornik świetnie sprawdzi  się różnież w małych ogródkach i tarasach przy domach, bloku, dzięki zbiornikowi zaoszczędzisz wykorzystanie wody miejskiej do podlewania trawnika, kwiatów i  zieleni.

GWARANCJA- 2 LATA NA ZBIORNIK


Dane techniczne:

Pojemność: 160l
Średnica 545- 405 mm 
Wysokość: 1116 mm 
Materiał: polietylen
Kolor: ciemnoszary
 

Pamietaj- żeby zbierać wodę z rury spustowej (rynny) i łatwo ją pobierać ze zbiornika kup zestaw połączeniowy do zbiornika dekoracyjnego.
 
 
 

1 248 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury gratis dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich. Dzięki temu masz pewność, że urzędnicy otrzymają kompletne i poprawne informacje, co skróci czas całej procedury i szybciej otrzymasz swoją dotację.

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

 

 

 
Montaż


Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.


Dom i Woda radzi:

Należy opróżnić zbiornik na okres zimowy, co uchroni zbiornik przed uszkodzeniem.
 
KOD PRODUKTU: 9000857