5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Donica Beton Modena, zbiornik na deszczówkę 200l, jasny szary

zbiornik-na-deszczowke-dekoracyjny-donica

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa od 7 do 14 dni roboczych

Donica Beton, dzięki swojej formie wygląda elagancko i nowocześnie. Kolor jest podobny do betonu, imituje skałę. Odporny na czynniki UV.  Na górze można postawić kwiaty w doniczce lub ułożyć kamienie.

Doprawadzenie deszczówki może być od góry lub jak zazwyczaj z boku. 
Zbiornik wykonany jest z trwałego polietylenu, który nadaje się do recyklingu. Zbiornik świetnie nadaje się różnież do małych ogródków i tarasów przy domach, bloku, dzięki zbiornikowi zaoszczędzisz wykorzystanie wody miejskiej do podlewania trawnika, kwiatów, zieleni.

Dane techniczne:

Pojemność: 200l
Szerokość: 575 mm 
Głębokość: 299 mm
Wysokość: 1022 mm 
Materiał: polietylen
Kolor: szary
 
GWARANCJA- 2 lata na zbiornik

Pamietaj- żeby zbierać wodę z rury spustowej (rynny) i łatwo ją pobierać ze zbiornika kup zestaw połączeniowy do zbiornika dekoracyjnego.
 

Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury gratis dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich. Dzięki temu masz pewność, że urzędnicy otrzymają kompletne i poprawne informacje, co skróci czas całej procedury i szybciej otrzymasz swoją dotację.

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

 

 
Montaż

Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.


Oszczędzasz 80 zł1 927 zł brutto 2 007 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2 007 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji


Dom i Woda radzi:


Należy opróżnić zbiornik na okres zimowy, co uchroni zbiornik przed uszkodzeniem.


KOD PRODUKTU: 9000960