5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Aquapoint Stello, chromowany, ozdobny kran ogrodowy

dekoracyjny-kran-ogrodowy

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 7 do 10 dni roboczych

Kran ogrodowy Stello ma nowoczesny i elegancki owalny kształt. Wykonany jest z aluminium, polerowanego i andowanego, co sprawia, że aluminium jest bardziej wytrzymałe, odporne na korozję i oddziałąywanie czynników mechanicznych. Kran wyposażony jest w perlator, dzięki temu jest mniejsze zużycie wody o 25%  i nie ma to wpływu na wydajność, gdyż duża ilość pęcherzyków powietrza zwiększa objętość strumienia wody.

W zestawie jest kranik z wysokiej jakości stali chromowanej oraz uchwyt na wąż ogrodowy. Punkt poboru wody pozwala na łatwe i wygodne korzystanie z wody wodociągowej lub zebranej deszczówki.  Kran ogrodowy można podpiąc standardowo przez szybkozłącze od  tyłu, pasuje do większosci węży ogrodowych. Nie zawiera w komplecie węża ani elementów montażowych.

Jeśli masz zamontowany zbiornik na deszczówkę, punkt poboru wody może być z nim podłączony, a Ty korzystając z deszczówki zaoszczędzisz pieniądze, a dodatkowo Twoje rośliny będą Ci wdzięczne, ponieważ woda deszczowa zawiera mnóstwo składników mineralnych, nie jest chlorowana, więc nie pozostawia białych osadów, krótko mówiąc rośliny kochają deszcz. 


Dane techniczne:

  • Wysokość: 120 cm
  • Szerokość: 9 cm
  • Materiał: aluminium powlekane proszkowo
  • Kolor: chrom
  • Kran  3/4”
  • Zamocowany jest 1/2 ” wlot wody z gwintem
  • Uchwyt do rur ze stali nierdzewnej

 

1 310 zł

Darmowa dostawa

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji

Dom i Woda radzi:

 
Przed zimą należy odłączyć węże od kranów oraz spuścić wodę z punktów poboru wody.
 

 
Montaż

 
Możesz go wykonać na  betonowym bloku z zamontowaną wcześniej ocynkowaną podstawą lub koszystajac z akcesoriów do montażu mocowanych do betonowej podstawy.

Zobacz:
 
 
 
 
408CHR