5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Water Garden Strong 5,4m3 - 5400l na wysokie wody gruntowe

Water Garden Strong 5,4m3 - 5400l na wysokie wody gruntowe

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa od 7 do 14 dni roboczych

Dane techniczne zbiornika:

Pojemność - 5400l
Średnica - 1600 mm
Długość - 3100 mm
Waga: 260kg
Wysokość: 2200 mm
Materiał - GRP
Kolor: biały

GWARANCJA: 15 LAT NA ZBIORNIK


Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury gratis dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich. Dzięki temu masz pewność, że urzędnicy otrzymają kompletne i poprawne informacje, co skróci czas całej procedury i szybciej otrzymasz swoją dotację.

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

9 364 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Montaż

Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.

Zobacz jak wygląda instalacja zbiornika na wodę deszczową:


Zbiornik Water Garden 15,4m3 służy do gromadzenia i magazynowania wody deszczowej którą możesz wykorzystać do podlewania ogrodu, prac porządkowych wokół domu. Wytrzymała konstrukacja zbiornika daje gwarancję na jego długoletnie użytkowanie. Odporny na korozję.