5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Nowoczesna piwnica ogrodowa, winiarnia, wejście od góry, 190 x 190 x 270 cm

piwnica_ogrodowa_piwniczka_ogrodowa_ziemianka_spizarnia_secret_room_piwnica_w_ziemi

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 7 dni roboczych lub 14- 30 dni w przypadku oczekiwania na dostawę. Proszę o kontakt przed zakupem.

Dane techniczne:

Długość: 190 cm
Szerokość: 190 cm
Wysokość: 260 cm
Waga: 655kg
Grubość ścianek: 15 mm
Wymiary włazu: 70/80/50 cm
Wodoszczelność: 100%
Materiał: polietylen spożywczy

Wytrzymałość: ponad 100 lat

Wymiary wewnętrzne:

190x 190x 210 cm
 
Zestaw spiżarni obejmuje:

Metalową drabinę z szerokimi drewnianymi stopniami;
Wejście – właz;
Drewnianą podłogę;
Wygodne drewniane półki- 2 poziomy
Wentylację wejściową i wyciągową;
Wbudowane oświetlenie LED;
 

Dostawa:

 

Koszt dostawy wyceniany indywidualnie, zależy od ilości kilometrów

Dołącz do naszej Grupy na Facebooku, gdzie rozmawiamy o piwniczkach ogrodowych, montażu, aranżacji. Wymieniamy się doświadczeniem korzystania z piwniczki, pokazujemy jak prezentują się w ogrodzie, na działce:  Link do grupy

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
 
 

25 560 zł

Ilość

Więcej informacji

Nowoczesna ziemianka , to innowacyjne pomieszczenie, które może być zarówno piwnicą, spiżarnią, komórką na produkty spożywcze, a nawet winiarnią. Często w naszych domach brakuje miejsca na przechowywanie przetworów, warzyw, innych produktów spożywczych.  Z tego rozwiązania ucieszą się z pewnością  koneserzy wina, teraz mogą spełnić marzenie o piwnicy z winami. Piwnica działa bezprądowo, niskie koszty  eksploatacji sprawiają, że można łatwo spełnić swoje potrzeby i marzenia. Spiżarnia ogrodowa może być wyeksponowana,  taki efekt uzyskamy wybierając model  z wejściem bocznym, wtedy robimy tez nasyp, który można zaaranżować według własnej wizji: zrobić nasadzenia, obłożyć. Ziemianka może też być  dyskretna,  ukryta w ogrodzie, to taki sekretny pokój w ogrodzie.

Piwniczka z tworzywa, to długowieczny produkt, wyprodukowany z polietylenu spożywczego o dużej gęstości, co daje żywotność piwnicy ogrodowej nawet 100 lat. Jest bezpieczna dla zdrowia ludzi, nie zmienia smaku ani zapachu przechowywanych rzeczy. Produkt nie ma żadnych łączeń, dzięki temu jest w 100% wodoszczelny i  też niedostępny dla gryzoni.


Montaż


Ziemianka  dostarczana jest  gotowa do instalacji. Montaże są wykonywane na terenie całego kraju. 
Polecamy doświadczonych instalatorów do wykonania instalacji, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi. Możesz również dokonać montażu samodzielnie, w razie potrzeby prześlemy instrukcję.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Przekazujemy kontakt do zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.

Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne rozszczenia czy reklamcje.

Montaż piwniczki ogrodowej:

>