5,0 Opinie w Google opinie z Google

Akcesoria do ogrodu - dla wygody i prawdziwego relaksu

Opublikowano dnia 05-05-2022

 

Wiosna przyszła ponad miesiąc temu. Na razie tylko ta astronomiczna. Z utęsknieniem czekamy na tę prawdziwą - słoneczną i ciepłą, która pozwoli nam w końcu zająć się ogrodem. Dzięki której znów zakwitnie on feerią barw, stając się cudownym miejscem na popołudniowy i weekendowy relaks. Wiemy, że ta wiosna już się zbliża. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw ciekawych gadżetów, które ułatwiają prace w ogrodzie. Sprawdź proponowane przez nas akcesoria do ogrodu i zobacz, jak funkcjonalna i piękna stanie się Twoja zielona oaza spokoju.

Akcesoria do ogrodu, które same pielęgnują zieleń

Podlewanie ogrodu bywa czasochłonne. Niektórych ta czynność odpręża, inni czują presję i poczucie straty czasu. Jeśli należysz do tych drugich, możesz wybrać zraszacze. W Dom i Woda mamy obecnie zraszacze wahadłowe i dookolne, mniejsze i większe. Możesz bez problemu dopasować je do wielkości działki.
Co więcej, w tych zaawansowanych akcesoriach do ogrodu, masz możliwość ustawienia kąta zraszania, co pozwala Ci optymalnie wykorzystać strumień wody. Zraszacze są lekkie, łatwo je więc przenieść z jednego końca posesji na drugi.

W tym czasie możesz zrobić coś innego: umyć samochód, wyczyścić kostkę brukową, wypielić grządki, czy poczytać książkę. Ty zdecydujesz, co zrobisz z zaoszczędzony czasem.

Akcesoria do ogrodu dla lubiących porządek

Ogród to miejsce odpoczynku, a czasem także zabaw dzieci. Warto zadbać o to, aby był on schludny, a tym samym bezpieczny...
Z pomocą przychodzą drobne akcesoria do ogrodu.

Wieszak naścienny na węże to świetny sposób na problem ze splątanym wężem ogrodowym. Kilka ząbków przypominających grabie umożliwia ułożenie nawet długiej, gumowej rurki. Dzięki temu łatwo ją rozwinąć. Co więcej, zachowuje czystość przy opadach deszczu.

Wśród ciekawych akcesoriów do ogrodu, które ostatnio pojawiły się na rynku, znajdują się bębny z wężami ogrodowymi.
Świetnie i estetyczne rozwiązanie. Wąż jest zwinięty niczym miarka malarska, a cały mechanizm umieszczony na metalowym drążku eliminuje konieczność ciągłego schylania się. Bęben można umieścić bezpośrednio przy miejscu poboru wody. Zwinięta i schowana rurka nie tworzy niepotrzebnych przeszkód i nie niszczy wypielęgnowanego ogrodu. Ty też nie tracisz czasu na zwijanie i rozwijanie jej. Wystarczy bowiem jedno pociągnięcie, by uruchomić mechanizm.
Jeśli należysz do estetów i perfekcjonistów, bębny  możesz połączyć z designerskimi kranami ogrodowymi. Dzięki takim akcesoriom do ogrodu miejsce poboru wody przestanie być jedynie funkcjonalnym, nieestetycznym elementem zielonej przestrzeni. Zyska nowoczesny design, który będzie stanowić jej ozdobę.

Akcesoria do ogrodu dla kochających naturę

Szanujesz i cenisz każde stworzenie? Zdajesz sobie sprawę, że nawet niewielkie robaczki i owady są cennym elementem ekosystemu?
Pokaż im swój respekt i miłość. One tego nie poczują, ale ty będziesz miał satysfakcję z życia w duch eko.  Stwórz hotel dla owadów, albo cały kompleks hotelowy w zależności, jaką dysponujesz powierzchnią.
Te ciekawe, estetyczne skrzynki dedykowane są owadom takim jak  biedronki, dzikie pszczoły i motyle, które znajdą tu chwilę wytchnienia przed dalszym lotem.
Hotele dla owadów jako akcesoria do ogrodu posiadają walory nie tylko funkcjonalne. W ciekawy sposób komponują się z otoczeniem i są intrygującym elementem aranżacji.

Pragniesz jeszcze bardziej ozdobić ogród?
Akcesoria do ogrodu, które go upiększą

Zastanawiasz się, jak oświetlić ogród, by stworzyć przyjemną, a nawet nieco romantyczną atmosferę? Masz kilka opcji. Możesz wybrać modne lampy solarne, listwy led lub lampiony, które jeszcze kilka sezonów temu święciły swoje triumfy.

Na rynku pojawiły się jednak ciekawe akcesoria ogrodowe -  lampy ogrodowe na olej. Ich płomień jest wciągający i relaksujący. Delikatnie oświetla taras i ścieżki ogrodowe, tworząc niesamowitą atmosferę niczym ze średniowiecznych dworów. Pochodnie ogrodowe są całkowicie bezpieczne, a szczelny pojemnik zapobiega rozlaniu leju.
Jednocześnie posiadają ciekawy design. Są trochę klasyczne, jednak w nowoczesnym, minimalistycznym wydaniu. Tworzą atmosferę, której nie da żadne sztuczne oświetlenie. Te  akcesoria do ogrodu docenisz, jeśli lubisz romantyczne i spokojne wieczory, w czasie których naprawdę możesz się zrelaksować. 

Ten krótki przegląd gadżetów do ogrodu pokazuje, jak wiele rynek ma do zaoferowania. Kilka prostych elementów może znacznie poprawić komfort pracy każdego ogrodnika nie tylko amatora oraz wpłynąć na atrakcyjność zielonej przestrzeni. Jeśli chcesz zobaczyć, co jeszcze mamy w zanadrzu, zapraszamy na stronę Dom i Woda, gdzie znajdziesz liczne
akcesoria ogrodowe, którymi z pewnością się zachwycisz.
 
 
 


Galeria

Pozostałe wpisy