Od 6 do 15 lipca 2014 przebywamy na urlopie. W tym czasie nasi doradcy nie będą dostępni.
Złożone zamówienia będą zrealizowane po 15 lipca.

5,0 Opinie w Google opinie z Google

Prezent inny niż wszystkie- nawet dla osoby, która wszystko ma, ale czy na pewno...?

Opublikowano dnia 01-12-2021
Komu podarować taki prezent? Przyjaciołom, którzy kochają swój ogród, rodzicom, którzy uwielbiają swoje warzywne ogródki, no i teściowej, od której konfitury smakują najlepiej.

W te święta każdemu z Twoich bliskich możesz podarować coś zupełnie innego -ozdobny zbiornik na deszczówkę, piwniczkę ogrodową, a nawet wąż ogrodowy, który z pewnością ułatwi podlewanie ogrodu.

Dekoracyjny zbiornik do gromadzenia wody deszczowej pozwoli zaoszczędzić Twoim bliskim na rachunkach za wodę i będzie ozdobą ogrodu. Rośliny kochają deszcz, więc warzywa będą smaczne, ekologiczne, a kwiaty będą pięknie kwitły.

Zbiornik RUSTYKALNA BECZKA jest niezwykle realistyczna, KORA wygląda, jak prawdziwe drzewo, pięknie wtapia się w ogród, a zbiornik AMFORA czy KOLUMNA doda uroku swoim kształtem.
Co ważne, zbierając deszcz  zadbamy o nasze środowisko.

Mamy wiele zbiorników dekoracyjnych, które doskonale dopasujesz do stylu ogrodu czy terenu wokół domu. Niektóre z nich wyposażone są w donice, gdzie można posadzić  kwiaty, a szeroka baza kolorów i kształtów sprawi, że na pewno znajdziesz idealny prezent dla Twoich bliskich, dodatkowo każdy otrzyma certyfikat uznania oficjalnego ,,Łapacza Deszczu".


Mama, babcia, teściowa zapewne robią najlepsze konfitury i ogórki na świecie, wszystkie z wyhodowanych we własnym ogródku warzyw i owoców. Gdyby tak dać im jeszcze więcej miejsca do przechowywania tych wszystkich pyszności, żeby były smaczne i świeże przez cały rok? Komu jak komu, ale naszym mamom, babciom zawsze zależy, żeby było zdrowo i palce lizać.
Doskonałym prezentem będzie PIWNICZKA OGRODOWA. Nawet tatuś z teściem  znajdą tam miejsce na przechowywanie swoich narzędzi, nalewek, win i innych trunków, dodatkowo może być to miejsce spotkań i degustacji.

Dlaczego to dobry pomysł na prezent?

Nowoczesna ziemianka, którą kupisz w Dom i Woda przyjedzie gotowa, nie musisz jej składać, murować. Jedyne co trzeba zrobić, to zakopać ją w ziemi. Wszystkim się zajmiemy- mamy swoich doświadczonych ludzi, którzy zajmą się montażem spiżarni. Montaż nie jest trudny, możesz to zrobić sam, wyślemy instrukcję.

Przechowywane w piwniczce warzywa, owoce, wędliny i konfitury będą świeże przez cały rok dzięki temperaturze, jaka w niej panuje. Dzięki wentylacji nic nie gnije i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów.
Nie możemy zapominać o tym, że piwniczki ogrodowe są też przepięknym dodatkiem — dzięki niej działka nabierze stylowego wyglądu. Piwniczka może być obsadzona kwiatami. Będzie pięknie i funkcjonalnie.

Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać model ziemianki ogrodowej dla Twoich bliskich i ustalimy termin dostawy. Ten prezent nie zmieści się pod choinkę, ale ważne, żeby był na czas.

W naszym sklepie znajdziesz inne produkty, które również będą wspaniałym prezentem. Sauny, ruskie banie, czy nawet takie drobne upominki, jak wózki z wężem ogrodowym- taki drobiazg, a jak ułatwia pracę na działce.

Jeśli wahasz się, że wybierzesz nie ten kolor lub kształt, mamy rozwiązanie- KARTA PODARUNKOWA.
Warto podarować coś, co jest praktyczne i z pewnością będzie cudownym prezentem.
Taka jest magia świąt.

Galeria

Pozostałe wpisy