5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zestaw do zbierania deszczówki TOKIO ze zbiornikiem 3300l

zestaw-do-deszczowki-zbiornik-najazdowy-na-wysokie-wody-gruntowe

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Zestaw zawiera:

Zbiornik o pojemności 3300l
Pompę zatapialną LIFT 45 AUTOMAT
Pokrywę zbiornika
Kosz filtrujący
Przewód nawodnieniowy
Skrzynkę ogrodową

Gwarancja- 25 lat na zbiornik


Zbiornik TOKIO jest w 100% szczelny, odporny na korozję. Wyprodukowany zgodnie z normą DIN EN 12566-3. Przyjazny dla środowiska,w 100% nadaje się do recyklingu. Zbiornik możesz posadowić w miejscach, przez które mozna przejeżdzać- często nazywany jest zbiornikiem najazdowym. Możesz w dowolnym momencie rozbudować system zbierania deszczówki, łącząc ze sobą wiele zbiorników
 
Zestaw kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA. Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.

5 897 zł

Darmowa dostawa

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji

Dane techniczne zbiornika:

Pojemność: 3300l
Długość: 240cm
Szerokość:156cm
Wysokość:205cm
Waga:120kg
Wodoszczelność: 100%
Materiał pokrywy:Polietylan

W zestawie otrzymujesz standardową pokrywę w kolorze czarnym lub zielonym. Jeśli zależy ci na pokrywie wzmocnionej, do 200kg obciążenia SPRAWDŹ TUTAJ:Montaż:

 
Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.