Moja Woda - odbierz dotację do 6000zł. Sprawdź.

5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zestaw do zbierania deszczówki TOKIO PŁASKI ze zbiornikiem 1760l

zestaw-do-deszczowki-zbiornik-najazdowy-na-wysokie-wody-gruntowe

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Zestaw zawiera:

Zbiornik o pojemności 1760l
Pompę zatapialną LIFT 45 AUTOMAT
Pokrywę zbiornika
Kosz filtrujący
Przewód nawodnieniowy
Skrzynkę ogrodową

Gwarancja- 25 lat na zbiornik


Zbiornik DENVER jest w 100% szczelny, odporny na korozję.  Posiada specjalne wzmocnienia w środku zbiornika pozwalające na bezpieczne posadowienie na większych głębokościach ( wysokośc nadstawki do 75 cm ).Posiada bezszwową konstrukcję. Zbiornik posiada uchwyty transportowe dzięki  czemu możemy przetransportować go ręcznie.
Zestaw kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA. Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.

4 997 zł

Darmowa dostawa

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji

Dane techniczne zbiornika:

Pojemność: 1760l
Długość: 210cm
Szerokość:120cm
Wysokość:102cm
Materiał: Polietylan
Wodoszczelność: 100%
Materiał pokrywy:Polietylan


W zestawie otrzymujesz standardową pokrywę w kolorze czarnym lub zielonym. Jeśli zależy ci na pokrywie wzmocnionej, do 200kg obciążenia SPRAWDŹ TUTAJ:

Montaż
Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.