5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

BALIA DREWNIANA dwuosobowa

balia-drewniana-ogrodowa

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostępne w ciągu 14 - 21 dni

Balia drewniana dwuosobowa

Dane techniczne:
Rekomendowana dla 2 osób
Szerokość: 100 cm
Długość: 160 cm
Wysokość: 90 cm

Standardowe wyposażenie:

Obudowa drewniana, zawór do odprowadzania wody, ławy narożne z oparciem, drewniana pokrywa balii, wiosło drewniane, dwuetapowe schody.

Możliwość dokupienia zestawu: piec zewnętrzny, pogrzebacz i szufelka.


Dostawa:
Podana cena obejmuje odbiór z naszego magazynu. Oferujemy również dostawę bez wyładunku. Do zdjęcia bali oraz ustawienia w dowolnym miejscu na działce lub w ogrodzie potrzebne jest 4-5 osób. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie.

 

8 699 zł

Ilość

Więcej informacji

Balia ogrodowa do kąpieli, to sposób na spędzanie czasu z rodziną i znajomymi. Ten produkt jest idealny do schłodzenia się po saunie, jeśli chcesz mieć w niej ciepłą wodę istnieje możliwość dokupienia pieca zewnętrznego. Ta ruska bania jest dla dwóch osób, jest nieduża, więc zmieści się w nawet niewielkim ogrodzie. Beczka kąpielowa jest wyjątkowym sposobem na spędzanie czasu i to na własnym podwórku. Wykonana jest ze świerku syberyjskiego, który dzięki pochodzeniu odporny jest na wiele niekorzystnych czynników, a do tego balia jest zaimpregnowana i solidnie wykonana, wygląda pięknie, cieszy nie tylko ciało, ale i oczy.

Zobacz jak wygląda balia ogrodowa:


Warto wiedzieć:
Przygotuj równą i stabilną powierzchnię przed postawieniem bali. Ważne jest również cyrkulacja powietrza pod balią, zalecamy podłoże żwirowe, płyty kamienne lub płytki. Postawienie bali na trawie nie jest najlepszym pomysłem. Po ustawieniu w miejscu docelowym rozpakuj balię i sprawdź czy obejmy nie są poluzowane, w razie potrzeby dokręć. Teraz czas na zalanie beczki kąpielowej wodą. Nie nalewaj wody do pełna, ponieważ po wejściu zwyczajnie przeleje się. Piec do podgrzania wody rozpalamy tylko wtedy, kiedy beczka jest napełniona. Do 40°C woda będzie nagrzewała się 2-4 godziny Możesz  stosować chemię basenową, aby woda zachowywała dłuższą świeżość.  Wymieniaj co 2 tygodnie wodę w okresie letnim. Zimą i przy niskich temperaturach należy spuścić wodę po kąpieli lub ją stale podgrzewać, jeśli woda zamarznie, balia może ulec uszkodzeniu. Dbaj o swoją balię poprzez  zewnętrzną  impregnację każdego sezonu, to naturalne drewno, więc narażone jest na działania atmosferyczne, impregnacja utrzyma walory drewna. Dodatkowo czyść ją wewnątrz, żeby nie powstawał osad. Naturalne drewno z upływem czasu ciemnieje, co jest naturalnym efektem. Możliwość montażu filtra piaskowego z przyłączami.

Nasi klienci tworzą sobie ogrodowe spa dokupując saunę lub domek grillowy z sauną.