Warto wiedzieć:
Przygotuj równą i stabilną powierzchnię przed postawieniem bali. Ważne jest również cyrkulacja powietrza pod balią, zalecamy podłoże żwirowe, płyty kamienne lub płytki. Postawienie bali na trawie nie jest najlepszym pomysłem. Po ustawieniu w miejscu docelowym rozpakuj balię i sprawdź czy obejmy nie są poluzowane, w razie potrzeby dokręć. Teraz czas na zalanie beczki kąpielowej wodą. Nie nalewaj wody do pełna, ponieważ po wejściu zwyczajnie przeleje się. Piec do podgrzania wody rozpalamy tylko wtedy, kiedy beczka jest napełniona. Do 40°C woda będzie nagrzewała się 2-4 godziny Możesz stosować chemię basenową, aby woda zachowywała dłuższą świeżość. Wymieniaj co 2 tygodnie wodę w okresie letnim. Zimą i przy niskich temperaturach należy spuścić wodę po kąpieli lub ją stale podgrzewać, jeśli woda zamarznie, balia może ulec uszkodzeniu. Dbaj o swoją balię poprzez zewnętrzną impregnację każdego sezonu, to naturalne drewno, więc narażone jest na działania atmosferyczne, impregnacja utrzyma walory drewna. Dodatkowo czyść ją wewnątrz, żeby nie powstawał osad. Naturalne drewno z upływem czasu ciemnieje, co jest naturalnym efektem. Możliwość montażu filtra piaskowego z przyłączami.
Nasi klienci tworzą sobie ogrodowe spa dokupując saunę lub domek grillowy z sauną.
System napowietrzania jest to system masażu bąbelkami powietrznymi z aeratorem, który rozluźnia i łagodzi mięśnie, utrzymując wodę, która obraca się i porusza wokół ciała. System nadaje codziennej kąpieli w balii kompletnie nowy wymiar – głęboko odprężającego, relaksującego rytuału. Taki rodzaj masażu powoduje, że skóra jest bardziej dotleniona i nawet bez stosowania kosmetycznych dodatków do kąpieli staje się delikatna i jedwabiście miękka. Możesz także kontrolować przepływ powietrza, aby dostosować intensywność. Ten system masażu jest zainstalowany w ławkach, w siedzeniach balii.
System masażu powietrznego składa się z 12 dysz dmuchających; Pompa powietrza 1,1 kW; Przycisk kontrolny; Połączenie rurowe.