5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

BALIA DREWNIANA, wkład z włókna szklanego 180cm, z piecem zintegrowanym z systemem napowietrzania

ruska-bania

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Harmonogram dostaw do uzgodnienia

BALIA DREWNIANA

Wyposażenie:
 • Wkład z włókna szklanego- Ø 1,8 m  (ciemnoszary, niebieski, kremowy)
 • Średnica zewnętrzna - Ø 2,0
 • Wykończenie z drewna świerkoweg
 • Dwa pierścienie ze stali nierdzewne
 • Ławki
 • Zawór do odprowadzania wod
 • Pokrywa balii z włókna szklanego
 • Drewniane schody
 • Oświetlenie 1 LED 6 RGB
 • 10- 12 dysz napowietrzających
 • piec zintegrowany
 • Pojemność 1300l

Dostawa:
Podana cena obejmuje odbiór z naszego magazynu. Oferujemy również dostawę bez wyładunku. Do zdjęcia bali oraz ustawienia w dowolnym miejscu na działce lub w ogrodzie potrzebne jest 4-5 osób. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie.

22 509 zł

Ilość

Więcej informacji

Warto wiedzieć:

Przygotuj równą i stabilną powierzchnię przed postawieniem bali. Ważne jest również cyrkulacja powietrza pod balią, zalecamy podłoże żwirowe, płyty kamienne lub płytki. Postawienie bali na trawie nie jest najlepszym pomysłem. Po ustawieniu w miejscu docelowym rozpakuj balię i sprawdź czy obejmy nie są poluzowane, w razie potrzeby dokręć. Teraz czas na zalanie beczki kąpielowej wodą. Nie nalewaj wody do pełna, ponieważ po wejściu zwyczajnie przeleje się. Piec do podgrzania wody rozpalamy tylko wtedy, kiedy beczka jest napełniona. Do 40°C woda będzie nagrzewała się 2-4 godziny Możesz  stosować chemię basenową, aby woda zachowywała dłuższą świeżość.  Wymieniaj co 2 tygodnie wodę w okresie letnim. Zimą i przy niskich temperaturach należy spuścić wodę po kąpieli lub ją stale podgrzewać, jeśli woda zamarznie, balia może ulec uszkodzeniu. Dbaj o swoją balię poprzez  zewnętrzną  impregnację każdego sezonu, to naturalne drewno, więc narażone jest na działania atmosferyczne, impregnacja utrzyma walory drewna. Dodatkowo czyść ją wewnątrz, żeby nie powstawał osad. Naturalne drewno z upływem czasu ciemnieje, co jest naturalnym efektem. Możliwość montażu filtra piaskowego z przyłączami.

Nasi klienci tworzą sobie ogrodowe spa dokupując saunę lub domek grillowy z sauną.


System napowietrzania jest to system masażu bąbelkami powietrznymi z aeratorem, który rozluźnia i łagodzi mięśnie, utrzymując wodę, która obraca się i porusza wokół ciała. System nadaje codziennej kąpieli w balii kompletnie nowy wymiar – głęboko odprężającego, relaksującego rytuału. Taki rodzaj masażu powoduje, że skóra jest bardziej dotleniona i nawet bez stosowania kosmetycznych dodatków do kąpieli staje się delikatna i jedwabiście miękka. Możesz także kontrolować przepływ powietrza, aby dostosować  intensywność. Ten system masażu jest zainstalowany w ławkach, w siedzeniach balii.
System masażu powietrznego składa się z 12 dysz dmuchających; Pompa powietrza 1,1 kW; Przycisk kontrolny; Połączenie rurowe.

Balia ogrodowa do kąpieli, to sposób na spędzanie czasu z rodziną i znajomymi. Ten produkt ma dwa systemy: masażu bąbelkami powietrznymi z aeratorem 12 dysz, to dopiero relaks, odprężenie gwarantowane. Twoja skóra będzie delikatna i jedwabiście miękka, bez wizyty w salonie i bez użycia kosmetyków. Drugi system, to hydromasaż z 6 dyszami, które poprzez silny przepływ poruszającej się wody i jej wypychanie zapewnią wyjątkową kąpiel. Beczka kąpielowa jest wyjątkowym sposobem na spędzanie czasu. Wykonana jest ze świerku syberyjskiego, który dzięki pochodzeniu odporny jest na wiele niekorzystnych czynników, a do tego balia jest zaimpregnowana i solidnie wykonana, wygląda pięknie, cieszy nie tylko ciało, ale i oczy. Wkład z włókna szklanego nie kurczy się i nie rozciąga, ma dobre właściwości termiczne.

Uwaga: Jest to pojemność całkowita, należy pamiętać, że nie napełnia się balii po sam szczyt, należy zostawić około 15 cm od górnej krawędzi, ponieważ kiedy kolejne osoby wchodzą do balii poziom wody się podnosi.