5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

ZBIORNIK NA WODĘ PITNĄ EcoLine EKO - 4500l- 4,5m3

zbiornik-na-wodę-pitną

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa od 7 do 14 dni roboczych

Dane techniczne zbiornika:

Pojemność:4500l
Średnica włazu:60cm
Wysokość całkowita: 237,5cm
Długość: 250cm
Średnica: 158cm
Waga:160kg


Podziemny zbiornik na deszczówkę EcoLine EKO 4500l służy do gromadzenia wody pitnej i wykorzystania jej w gospodarstwie domowym. Posiada atest żywnosci PZH( Państwowy Zakład Higieny).
Polietylen z którego jest wykonany zbiornik dopuszczony jest do kontaktu z żywnością. W swojej budowie posiadają pokrywę oraz rurę wznoszącą, dzięki temu można je instalować na teranie gdzie poruszają się ludzie. Nie posiada szwów i łączeń przez co przez co jego konstrukcja jest mocna i wodoszczelna. ZBIORNIK POSIADA 10 LETNIĄ GWARANCJĘ.
Oszczędzasz 501 zł9 517 zł brutto 10 018 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 10 018 zł

Ilość

Więcej informacji

Montaż


Montaże są wykonywane na terenie całego kraju. Przekazujemy kontakt do doświadczonych instalatorów, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Instalatorzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.
Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne roszczenia czy reklamacje.

Montaż możesz wykonać również sam, poinformuj nas o tym, wyślemy Ci instrukcję.