Moja Woda - odbierz dotację do 6000zł. Sprawdź.

5,0 Opinie w Google opinie z Google

Dofinansowanie do deszczówki Józefów 2022r

Opublikowano dnia 06-12-2021
Dofinansowanie do deszczówki Józefów 2022r

Już niedługo, bo 3 stycznia 2022 r. rozpoczyna się nabór wniosków na pilotażowy program Gromadzenia Wody zainicjowany przez Urząd Miasta Józefów. Zakłada on pomoc finansową w ramach inwestycji na retencję wody. Możesz również połączyć dotacje z ogólnopolskim programem MOJA WODA i zyskać nawet do 100 % dofinansowania.


Masto Józefów boryka się z problemem ,,suszy glebowej" czyli  deficytem wody, który może negatywnie wpływać na rozwój roślin.
 
 
Do stycznia masz jeszcze trochę czasu, warto jednak już dzisiaj zapoznać się z tematem, żeby być przygotowanym. W Dom i Woda możemy wypełnić za Ciebie wniosek w programie gminnym jak i w programie MOJA WODA. 
Sprawdź szczegóły >>> WYPEŁNIENIE WNIOSKUSprawdźmy jak wyglądało to rok temu:

  • Z rządowego programu „Moja Woda” właściciele działek, na których znajdują się jednorodzinne domy mieszkalne mogą uzyskać do 80% kosztów kwalifikowalnych, maksymalnie do 5 tys. zł.
  • Z programu gminnego można uzyskać do 20% kosztów kwalifikowalnych, maksymalnie do 1,5 tys. zł
  • Właściciele pozostałych typów nieruchomości (np. zabudowanych budynkami wielorodzinnymi bądź gospodarczymi) mogą skorzystać z programu gminnego (dofinansowania budżetu miasta) i liczyć na dotacje do 60 % poniesionych kosztów kwalifikowanych, nawet do 3000 zł. 
 
Dofinansowania z obu programów można łączyć!


 
Jak będzie w roku 2022?  Czy zasady rozpatrywania wniosków i kwoty dotacji zmienią się? Prawdopodobnie nie,  jak przekazali nam pracownicy Urzędu Miasta w Józefowie. Warunki przyznawania dotacji nie ulegną zmianie.
Będziemy aktualizować dane na bieżąco.
NIE POZOSTAWIAJ NICZEGO PRZYPADKOWI - POMOŻEMY W WYBORZE ZBIORNIKA

Zbiornik na wodę może być istotnym elementem Twojego ogrodu, który widocznie zmniejszy zużycie tzw. kranówki, a tym samym obniży rachunki. Ale warunek musi być jeden - trzeba go odpowiednio dobrać, uwzględniając kilka istotnych elementów, takich jak np. powierzchnia dachu, czy powierzchnia nieruchomości. 

Nie jesteś pewny, które rozwiązanie spełni Twoje wymagania i oczekiwania, napisz do nas na adres  bok@domiwoda.pl lub zadzwoń
604 533 602 . Doradzimy jaki system zagospodarowania wody deszczowej będzie dla Ciebie korzystny.

Co zyskujesz kupując zbiornik w Dom i Woda?

  • wypełnienie dokumentów w programie miejskim oraz w programie Moja Woda-oszczędzisz swój czas, papierologia bywa żmudna
  • dobór najkorzystniejszego systemu zagodpodarowania wody deszczowej, uwzględniając wiele czynników- nasz doświadczony i uprzejmy zespół doradzi ci rzetelnie i fachowo
  • po zakupie zbiornika przekażemy Ci kontakt do instalatora- dzięki temu będziesz miał pewność, że Twój zbiornik zainstalowany jest poprawnie- nasi instalatorzy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem
  • zbiornik dostarczymy do Ciebie za darmo
  • masz możliwość dokonania zakupów w systemie ratalnym- to Ty zdecydujesz jaką formę płatnosci wybierzesz
 

Galeria

Pozostałe wpisy