5,0 Opinie w Google opinie z Google

Dotacje do zbierania deszczówki w Tarnowie. Śpiesz się czasu masz niewiele.

Opublikowano dnia 12-08-2022

Przypominamy, że miasto Tarnów wspiera swoich mieszkańców dotacjami w gromadzeniu i magazynowaniu deszczówki. To bardzo ważne kiedy, wokół panuje susza i liczy się każda kropla wody.

Dzięki zebranej deszczówce można realnie zmniejszyć koszty domowego budżetu. Nie będziesz już musiał korzystać z wody miejskiej, a zebraną deszczówkę wykorzystasz do podlewania ogrodu, działki, porządków wokół, a nawet do spłukiwania toalety.
Dzięki miejskiemu programowi dofinansowania możesz liczyć 60% zwrotu kosztów kwalifikowanych.

Wniosek możesz złożyć do 15 października. Już teraz warto zająć się tym tematem. Tego typu inwestycje wymagają  indywidualnego dobrania odpowiedniego systemu zagospodarowania wody deszczowej. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, dowiesz się o tym dzwoniąc do nas.

Dobór zbiornika i wszelkie doradztwo w naszej firmie jest darmowe.

Dla kogo jest dotacja?

O dotacje mogą ubiegać się właściciele nieruchomości oraz co jest nowością w programie użytkownicy rodzinnych Ogródków Działkowych.

Na co możesz przeznaczyć otrzymaną dotację?

  • Podziemne zbiorniki na deszczówkę
  • Naziemne zbiorniki na deszczówkę o pojemności minimum 300l

W swojej ofercie posiadamy zarówno zbiorniki podziemne jak i zbiorniki naziemne. Różne pojemności, kształty. Posiadamy również gotowe zestawy ze zwszystkimi akcesoriami, które będą Ci potrzebne do podłączenia zbiornika i ławtwgo korzystania z niego. Kupując zbiornik w zestawie możesz sporo zaoszczędzić. Zastanawiasz się kto zajmie się montażem zbiornika? Polecimy ci doświadczonych zewnętrznych instalatorów z którymi ustalisz wszystkie szczegóły.


Ile wynosi dotacja?

Dla zbiorników podziemnych:

2000zł- jeżeli pojemność zbiornika wynosi nie więcej niż 5m3
4000zł- jeżeli pojemność zbiornika jest większa niż 5m3

Dla zbiorników naziemnych:

500zł- jeżeli pojemność zbiornika wynosi nie więcej niż 1000l
1000zł-jeżeli pojemność zbiornika jest większa niż 1000l

Dotacja wynosi maksymalnie 60% poniesionych kosztów kwalifikowanych. Maksymalnie możesz otrzymać 4000zł na jedną inwestycję, bez względu na liczbę i rodzaj zbiorników.
Do rozliczenia dotacji będziesz potrzebował od nas faktury, którą oczywiście otrzymasz. Jeśli Urząd będzie potrzebował więcej dokumentów takich jak specyfikacja towarów, otrzymasz je od nas za darmo.

Gdzie złożysz wniosek?

Wniosek składasz w Urzędzie Miasta Tarnowa. Nie wiesz jak to zrobić, nie masz na to czasu? Możemy się tym dla Ciebie zająć. Wypełnienie wniosku

Jeśli chcesz porozmwiać o Twojej inwestycji zadzwoń, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji:

Robert +48 533 327 679
Iza +48 570 018 537
Wiola +48 881 330 350


Galeria

Pozostałe wpisy