4,9 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Skontaktuj się z nami: 533 327 679 - 604 533 602


Donica Fala, zbiornik na deszczówkę 160l

Donica Fala, zbiornik na deszczówkę 160l

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 7 do 10 dni roboczych

Donica Fala, zbiornik ma prostą formę, co sprawia, że jest elegancki, a niepowtarzalny wzór jest nowoczesny i ciekawy. Odporny na czynniki UV. Ma gotową komorę do posadzenia kwiatów, z pewnością doda to zbiornikowi nowego wyglądu i ładnie wkomponuje się w przestrzeń. Zbiornik wykonany jest z trwałego polietylenu, który nadaje się do recyklingu. Zbiornik świetnie sprawdzi  się różnież w małych ogródkach i tarasach przy domach, bloku, dzięki zbiornikowi zaosczędzisz wykorzystanie wody miejskiej do podlewania trawnika, kwiatów i  zieleni.

Dane techniczne:

Zbiornik: 160l
Średnica 545- 405 mm 
Wysokość: 1116 mm 
Materiał: polietylen
Kolor: ciemnoszary
 

Pamietaj- żeby zbierać wodę z rury spustowej (rynny) i łatwo ją pobierać ze zbiornika kup zestaw połączeniowy do zbiornika dekoracyjnego.
 
 
 

1 117,00 zł

Darmowa dostawa

Ilość
lub zamów telefonicznie 533 327 679

Więcej informacji

Montaż

Zapewniamy  doświadczonych instalatorów do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Montaże wykonujemy na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.


Dom i Woda radzi:

Należy opróżnić zbiornik na okres zimowy, co uchroni zbiornik przed uszkodzeniem.


9000857