4,9 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Skontaktuj się z nami: 533 327 679 - 604 533 602


Kamienna kolumna, zbiornik na deszczówkę 230l

ozdobny-zbiornik-na-deszczowke

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 5 do 6 tygodni

Kamienna kolumna, zbiornik wygląda bardzo realistycznie, przypomina też kamienną studnię. Pasuje do każdego ogrodu. Można go zestawić z innym rozmiarem lub rodzajem i stworzyć kompozycję. Na zbiorniku można postawić kwiaty, co z pewnością doda uroku i ładnie wkomponuje się w przestrzeń. Zbiornik wykonany jest z trwałego polietylenu, który nadaje się do recyklingu. Zbiornik świetnie sprawdzi  się różnież w małych ogródkach i tarasach przy domach, bloku, dzięki zbiornikowi zaosczędzisz wykorzystanie wody miejskiej do podlewania trawnika, kwiatów i  zieleni.

Dane techniczne:

Zbiornik: 230l
Średnica 600 mm 
Wysokość: 1050 mm 
Materiał: polietylen
Kolor: granitowy
 

Pamietaj- żeby zbierać wodę z rury spustowej (rynny) i łatwo ją pobierać ze zbiornika kup zestaw połączeniowy do zbiornika dekoracyjnego.
 
 
 

877,00 zł

Darmowa dostawa

Ilość
lub zamów telefonicznie 533 327 679

Więcej informacji

Montaż

Zapewniamy  doświadczonych instalatorów do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Montaże wykonujemy na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.


Dom i Woda radzi:

Należy opróżnić zbiornik na okres zimowy, co uchroni zbiornik przed uszkodzeniem.


9000630