4,9 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Skontaktuj się z nami: 604 533 602 lub 533 327 679


Luksusowa piwnica ogrodowa, nowoczesna ziemianka, model PREMIUM. Wejście od przodu, 390x 280x 320cm

Luksusowa piwnica ogrodowa, nowoczesna ziemianka, model PREMIUM. Wejście od przodu, 390x 280x 320cm

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 2 do 6 tygodni

Dane techniczne:

Długość: 370cm

Szerokość: 260cm

Wysokość: 300cm

Objętość: 12m³

Długość półek: 30mb

Waga: 720kg

Zalecany nasyp: max 100cm

Głębokość pod ziemią: max 190cm

 

Wyposażenie standardowe:

Wentylacja grawitacyjna, wnętrze zabezpieczone przed gryzoniami, schody antypoślizgowe, wodoodporność , wskaźnik temperatury, atest materiałów do kontaktu z żywnością, wskaźnik wilgotności, oświetlenie górne LED, oświetlenie poziome za półkami LED, ergonomiczne półki, izolowane drzwi wejściowe z możliwością wyboru kolorystyki okleiny, ozdobne zamknięcie oraz zawiasy drzwi,  komplet 3 stojaków na wino, dodatkowa izolacja, dowolna kolorystyka ścian oraz półek, dedykowane miejsca do siedzenia. 

 

Model Premium posiada wszystkie możliwe opcje wyposażenia, kolorystyka drzwi, ścian, półek jest wyborem Klienta, co sprawia, że produkt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wykonana jest w takiej samej technologii jak kadłuby łodzi, z laminatu poliestrowo szklanego, dzięki temu jest odporna na wilgoć. Materiał nie starzeje się, jest długowieczny, a dodatkowo nie odkształca się i pozostaje estetyczna.
 
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku, gdzie rozmawiamy o piwniczkach ogrodowych, montażu, aranżacji. Wymieniamy się doświadczeniem korzystania z piwniczek, pokazujemy jak prezentują się w ogrodzie, na działce
Link do grupy

62 830 zł

Ilość
lub zamów telefonicznie 604 533 602 lub 533 327 679

Więcej informacji

Montaż:

Piwniczka dostarczona jest w jednym, gotowym elemencie wraz z wyposażeniem. Istnieje możliwość wykopania piwniczki i przeniesienia w inne miejsce. Możesz osobiście dokonać montażu, po zakupie dostarczymy pełną instrukcję i wskazówki lub skorzystać z usługi doświadczonych montażystów, którzy podczas bezpłatnej wizyty sprawdzą miejsce instalacji, doradzą i wycenią usługę instalacji piwniczki. Realizujemy montaże na terenie całego kraju. Zamontujemy piwniczkę w ciągu jednego dnia. Zadbamy, żeby Twój ogród nie został naruszony, montaż możliwy jest również w miejscu z wysokimi wodami gruntowymi.

Montaż piwniczki ogrodowej:
Dostawa:

Koszt dostawy wyceniany jest indywidualnie, uzależniony od ilości kilometrów.


Co warto wiedzieć o nowoczesnej ziemiance

Piwniczka jest samonośną sferyczną konstrukcją, promień krzywizny wynosi 1,3m. Konstrukcja jest zintegrowana, zawiera w sobie usztywnione poszycie, kanały wentylacyjne, drzwi wejściowe. Możesz bezpiecznie przechowywać żywność, wewnętrzne powierzchnie piwniczki posiadają atest do kontaktu z żywnością. Zadbaliśmy też o bezpieczeństwo w trakcie wejścia do środka, drewniane schody ze sklejki pokryte są powłoką antypoślizgową. Piwniczka jest szczelna, żaden gryzoń nie wemknie się do środka. Piwniczka dostarczona jest w jednym, gotowym elemencie wraz z wyposażeniem.
To dodatkowa powierzchnia do przechowywania kilka kroków od Twojego domu. Wnętrze jest łatwe w utrzymaniu czystości. Półki są tak zaprojektowane, żeby maksymalnie wykorzystać miejsce do przechowywania. To nie tylko miejsce, jak komórka lokatorka, piwniczka może być miejscem degustacji trunków, przetworów.
Po montażu powstaje wzniesienie na piwniczce, które można obsypać ziemią i zagospodarować roślinnością, a nawet zrobić skalniak. Masz też możliwość wyboru koloru drzwi, dzięki temu dopasujesz je do stylu i kolorystyki swojego ogrodu, posiada też ozdobne zamknięcie oraz okucia.
Warstwa ziemi znajdująca się nad piwniczką tworzy izolację w jej wnętrzu, dzięki temu  zarówno latem, jak i zimą panuje odpowiednia temperatura do przechowywania żywności. To Twoja lodówka bez zasilania prądem i rachunków.