4,9 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Skontaktuj się z nami: 604 533 602 lub 533 327 679


Zestaw Rain Pro, ze zbiornikiem na wodę deszczową 6000l

zestaw-do-zbierania-wody-deszczowej

Stan: Nowy produkt

Dostępność: do 14 dni

Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.
Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.
 
Montaż

Zapewniamy  doświadczonych instalatorów do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Montaże wykonujemy na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.

W skład zestawu  wchodzi:

Zbiornik podziemny na deszczówkę 6000l
Pompa automatyczna
Sito wlewowe
Skrzynka ogrodowa
Połączenie wężem sztywnym

Dane techniczne:

Zbiornik Kingspan 6000l
Długość: 2,4m
Szerokość: 2,07m
Wysokość: 3,13m-3,23m
Waga: 240kg

 

8 827 zł

Darmowa dostawa

Ilość
lub zamów telefonicznie 604 533 602 lub 533 327 679

Więcej informacji

Zestaw Rain Pro, ze zbiornikiem 6000l

Producentem zbiornika jest międzynarodowy producent Kingspan, mający ponad 60 latnie doświadczenie w produktach branży wodnej.
Zbiornik na deszczówkę jest prosty, precyzjnie wykonany i ma solidną konstrukcję.
Zbiornik został metodą formowania rotacyjnego, co gwarantuje ich monolityczność i tą samą grubość ścianki na całej powierzchni. Doskonale sprawdzą się w ciężkich warunkach gruntowych, gdzie jakość wykonania i grubość zbiornika ma kluczowe znaczenie.
 
Do największych zalet należą:

-Duża waga i moc zbiorników
-Mała powierzchnia instalacji
-Estetyka po montażu, właz jest w kolorze zieleni więc nie wyróżnica sie w ogrodzie, a licuje się z powierzchnią, nie przeszkadza też w koszeniu trway
-Bezpieczeństwo, solidny właz, jest też możliwość zamknięcia włazu na kluczyk, co z pewnością daje dodatkowe zabezpieczenie dbając o bezpieczeństwo dzieci.
 
Dzięki pompie w zestawie, zgromadzoną deszczówkę możesz wykorzystać do podlewania trawnika i ogrodu. Sito wlewowe filtruje nieczystości, dzięki czemu woda deszczowa jest oczyszczona, a dodatkowo nic nie przedostanie się do zbiornika, więc jest zabezpieczony. Dodatkowo woda deszczowa może być wykorzystana do różnych prac wokół domu, umycia auta. To wielokrotna oszczędność wody, a tym samym pieniędzy.


Dom i Woda radzi:
 
Po wykonaniu montażu zestawu do wykorzystania deszczówki należy dokupić i  podłączyć wąż ogrodowy, który umożliwi podlewanie Twojego ogrodu, ale jest też inne rozwiązanie, nowoczesne i automatyczne. Przeczytaj poniżej.
 
Wraz z zakupem zestawu do zbierania i wykorzystania wody deszczowej warto przy okazji prowadzonych prac zakupić i zamontować zestaw do automatycznego nawodnienia ogrodu, dzięki temu jednocześnie zainstalujesz komplet urządzeń, które obsłużą Twój ogród, a Ty zaoszczędzisz swój cenny czasy, który możesz wykorzystać na koszenie trawy lub relaks w swoim cudnym ogrodzie. Nawodnieniem ogrodu możesz sterować telefonem.